MERIDIA 15-PROBLEM Z OKRESEM

napisał/a: justyna_19871 2009-07-22 08:18
Witam,pisze ponieważ spóźnia mi się okres,lecz chce podkreślić że biore tabletki MERIDIA 15mg,a w ich skutkach ubocznych są wpisane zabużenia menstruacji a ja chcę zapytać czy z takieg opóźniającego okresu są później jakieś komplikacje??? Bardzo prosze o pomoc,bo troche się denerwuje.
A co do ciąży to nie jestem bo się zabezpieczamy z mężem a w sumie to ostatnio jakoś nie było okazji.
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-07-22 08:57
meridia to g.... jak nie choroba jest powodem otyłości, to wywal ją i zacznij się zdrowo odchudzać.
napisał/a: silvia20 2009-08-11 12:31
Nie bierzcie tego leku!!!Oprócz problemów z okresem ( ja miałam krwotoki 3 dni z rzędu i rozregulowany cykl ) Meridia spowodowała u mnie poważne zaparcia,łysienie i zaburzenia psychiczne (byłam agresywna i " zamulona" )Fakt,zmniejszyło się łaknienie i w ciągu miesiąca straciłam 8 kg.Tydzień temu odstawiłam ten lek i nadal mam zaparcia (wypróżniam się raz w tygodniu) Jest masakra!Nie polecam.To już lepiej brać Zelixę.Też wpływa na psychikę ale chociaż człowiek nie łysieje i może się wys....wypróżnić.Okres też jakoś łagodniej przebiega.Pozdrawiam.
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-08-11 13:00
Meridia i Zelixa to dokładnie to samo.
napisał/a: ane7 2009-08-11 13:29
Dokładnie tak jak djfafa napisał to to samo.
justyna jeżeli możesz to odstaw Meridie bez niej też można schudnąć i to zdrowo schudnąć.
Ja po Meridii mam problemy zdrowotne i dlatego każdemu będę odradzać ten niebezpieczny dla zdrowia lek.