Meridia 10

napisał/a: viki71 2009-01-26 17:52
Hala nie stresuj się.Może potrzebujesz więcej czasu.Jak czas nie pomoże,to zmień tabletki na inne.Meridia na każdego inaczej działa.Mój lekarz też je bierze od czasu do czasu i mówi,że sam z siebie chudnie.Na mnie ona nie działa w ten sposób.Muszę meridię łączyć z dietą.Co człowiek,to ma inaczej.Trzymaj się cieplutko.
napisał/a: Lilcia 2009-01-26 22:01
gocha33 napisal(a):

WITAJ LANDA,masz rację ,że spadek wagi motywuje i to zarąbiście ,ileż to dodaje uśmiechu na początek każdego dnia i wiary POTRAFIĘ.Ja schudłam po 4 tab.M10 - 4 kg czyli szybki efekt ale dzisiaj już np.waga stoi w miejscu ale też nie poskoczyła i to ważne. Ja chcę zrzucić jeszcze 13kg i z niecierpliwością czekam na wiosnę i lato , jak się zrzuci te grube kurtki z siebie a wyskoczą spod nich super laski ):) i wtedy to już na pewno Nasza zmiana wyjdzie na jaw i zaczną się komplementy { mam taka cichą nadzieję :)) }.Pozdrawiam serdecznie


Kochana Kochana przede wszystkim to Ty przystopuj z tym codziennym wazeniem w celu unikniecie własnie takich sytuacji jak mówisz ze w 4dni było 4kg a dzis waga nie drgneła.... Wiesz wystarczy wazyc sie raz na tydzien, zaraz po wstaniu i po skorzystaniu z wc. Waga spadac moze nie regularnie i nie ma sie co stresowac codziennym stawaniem na wage. Lepeiej raz zobaczyc wiecej niz 7razy po troszke :) Naprawde to daje rezultat, bo w pewnym czasie moze to wazenie stac sie obsesyjne. A komplementów napewno usłyszysz mnóstwo :))) Pozdrawiam cieplutko
napisał/a: Lilcia 2009-01-26 22:07
madisza napisal(a):WItam. OD wczoraj zaczełam czytać te forum i mysle nad braniem Meridii 10 moje bmi to 34 wiec tragedia =( mam mozliwosc zdobycia Meridii bez wizyty lekarza ale boje sie to brac bez kontroli pomimo tego ze duzo moich znajomych bierze to bez kontroli lekarza...ogolnie jestem aktywna aerobick tenis trenowałam 9 lat koszykówke i inne rozne sporty ale niestety przy tym dużo jadłam no i samo wyszło...żadnych problemów nie mam z nadcisnieniem czy z nerkami i innymi przeciwskazaniami wiec sama niewiem, musze sie zmobilizować isc do lekarza chyba ze macie moze mi cos do poradzenia co powinnam robic jakies badania w czasie brania Meridii...Pozdrawiam Was serdecznie =)


Witaj :) Proponuje wizyte u lekarza. To nie wymaga duzo wysiłku :) a naprawdę warto dbac o swoje zdrowie i bezpieczeństwo zeby czasem przez chec poprawy wygladu nie stracic czegos cenniejszego :) Lekarz powinien zlecic Ci badanie krwi, cukru, sprawdzic cisnienie co zreszta trzeba równiez kontrolowac podczas brania M., napewno odpowie na Twoje wszystkie pytania, watpliwosci, poradzi dodatkowo co robic czego unikac itd Wiadomo ze my tez tutaj mozemy to zrobic ale warto miec kogos realnego "za soba" :))) Pozdrawiam ciepło i czekam na wiadomosci od Ciebie :)
napisał/a: Julka24 2009-01-26 22:47
gocha33 napisal(a):
Julka24 napisal(a):Hm ja nie pamietam kiedy jadłam "normalnie" jak se odchudzam to jem bardzo mało, a jak mam "atak" jedzenia to do oporu, więc nie wiem co to jest "normalne odżywianie", a od jutra to będzie odchudzanko tak jak to było do weekendu, a tabletki chce zacząc brać od przyszłej niedzieli...moje marzenie to miec 55-60kg...byłabym szczęsliwa.



Witaj , powiem Ci szczerze bo jak Cie czytam to tak jakbym czytała o sobie.Też tak jak Ty odchudzałam się i ograniczałam jedzenia a potem kiedy przypiliło uczucie głodu to nie patrzałam co jem i w jakich ilościach byle szybko się "zapchać" ,a potem jak każdego dnia wmawiałam sobie "DIETA OD PONIEDZIAŁKU" tylko nigdy nie ustalałam konkretnego poniedziałku i tak wszystko schodziło na laurach. Jeśli sama sobie nie wprowadzisz dyscypliny to niestety ŻADNE TABLETKI Ci w tym nie pomogą.Ja zaraz na samym początku brania M10 ustaliłam sobie konkretne godz.posiłków i się ich trzymam , nie ma mowy o podjadaniu bo skoro zaczęłam walkę przeciw zbędnym kg i to jeszcze z lekiem to tego się trzymam.
Julcia mam nadzieję,że razem z Nami za jakiś czas pochwalisz się pierwszymi osiągnięciami w walce z tym co Nam spędza sen z powiek i sprawia,że nie mamy w sobie wiary a przecież każdy z Nas jest kimś szczegółnym i wyjątkowym. :)
Kurcze ale się nagadałam. Pa pa

Witajcie;)

Gocha33 bardzo dziękuje za słowa otuchy...pierwsz dzien mam za sobą ale jeszcze bez meridii bo w piatek mam spotkanie klasowe z kolezankami z LO wiec chyba coś wypije i nie wiem jakb mój organizm zareagował na alkohol w połączeniu z meridią...od niedzieli zaczne brac M15.
3majcie się
napisał/a: szatynka72 2009-01-27 11:34
Cześć dziewczynki moje objawy minęły czuje się świetnie nawet SA pierwsze rezultaty.Ciśnienie tez jest w porządku ,w pasie mniej o 2cm po 17 dniach brania meridi czy to nie zamalo ?
napisał/a: Hala1 2009-01-27 16:19
Witajcie. Dziś wzięłam 5tą tabletkę. Rano weszłam na wagę i nieco mie to zaskoczyło...ważę ddziś 82.1kg. A wczoraj było 80.0. Nic z tego nie rozumiem. Co wczoraj jadłam: rano ser wiejski z kawałkiem papryki, drugio posiłek gotowana brukselka, później dwie kanapki z wędzonką krotoszyńską i na kolację dwa plasterki wędzonki. Poza tym dwa soki po 200ml Marwitu, znaczy jednodniowe naturalne, z grejpfruta i pomarańczowy. No i woda mineralna w nieograniczonej ilosci.
Staram się nie przejmować.
Dziś zjadłam narazie tylko jogurt naturalny w pracy. Więcej po prostu nie miałam czasu. (Praca na bloku operacyjnym czasem pochłania). teraz gotuję brokuły na obiad. Więć idę się najeść. Nie odczuwam dzis głodu, miałam suchość w ustach, pociłam się w pracy jak dzika no i jakaś rozdygotana byłam wewnętrznie. Aż mi się w którymś momencie ręce trzęsły. Prawie jak na kacu. ;)
napisał/a: viki71 2009-01-27 17:21
Hala,dietetyczka radziła mi kiedyś,żeby ważyć się raz w tygodniu w tym samym dniu najlepiej rano.Tak rób,kochana,bo oszalejesz.Przecież w miesiącu my,kobiety mamy różne wagi a przed miesiączką nabieramy wody a wtedy niektórym dochodzi z 5 kg,które oczywywiście spadają po.Nie waż się codziennie,bo będziesz miała przekłamany odczyt.Pozdrawiam.
napisał/a: ilonka103 2009-01-27 17:59
halo halo!!dzis byłam u lekarza!!wczoraj robilam badanie krwi i dzis juz szłam z wynikami!!!i od jutra biore M10mam nadzieje ze mi sie uda i bede miala takie sukcesy jak wy:)pozdrawiam
napisał/a: Lilcia 2009-01-27 18:08
viki71 napisal(a):Hala,dietetyczka radziła mi kiedyś,żeby ważyć się raz w tygodniu w tym samym dniu najlepiej rano.Tak rób,kochana,bo oszalejesz.Przecież w miesiącu my,kobiety mamy różne wagi a przed miesiączką nabieramy wody a wtedy niektórym dochodzi z 5 kg,które oczywywiście spadają po.Nie waż się codziennie,bo będziesz miała przekłamany odczyt.Pozdrawiam.



Popieram w 100% !!!!!!!!!
napisał/a: Lilcia 2009-01-27 18:10
ilonka103 napisal(a):halo halo!!dzis byłam u lekarza!!wczoraj robilam badanie krwi i dzis juz szłam z wynikami!!!i od jutra biore M10mam nadzieje ze mi sie uda i bede miala takie sukcesy jak wy:)pozdrawiam


Napewno sie uda. To nie jest łatwa i lekka walka ale dasz rade napewno :) Wierze w Ciebie jak równiez w każda z nas na tym forum :))) Trzymam mocno kciuki i jakby cos to pisz lub pytaj :) jak tylko bede mogla to pomoge :) Pozdrawiam
napisał/a: Lilcia 2009-01-27 18:17
szatynka72 napisal(a):Cześć dziewczynki moje objawy minęły czuje się świetnie nawet SA pierwsze rezultaty.Ciśnienie tez jest w porządku ,w pasie mniej o 2cm po 17 dniach brania meridi czy to nie zamalo ?


Kochana Ty nie chciej porównywac sie do innych tylko ciesz sie z pierwszych sukcesów bo sa piekne :)))) Pamietaj ze jakby nie było to juz 2cm mniej :))) Każda z nas inaczej reaguje na M. tzn spadek wagi czy objetosci.. Niektorzy na poczatku traca wiecej a poaniej mniej, inni na poczatku tracapwoli a pożniej szybko i duzo takze nie ma na to reguły. Ciesze sie tez ze minęły te skutki uboczne :) Gratuluje i zycze powodzenia na dalsza kuracje :)))
napisał/a: ilonka103 2009-01-27 18:32
Lilcia napisal(a):
ilonka103 napisal(a):halo halo!!dzis byłam u lekarza!!wczoraj robilam badanie krwi i dzis juz szłam z wynikami!!!i od jutra biore M10mam nadzieje ze mi sie uda i bede miala takie sukcesy jak wy:)pozdrawiam


Napewno sie uda. To nie jest łatwa i lekka walka ale dasz rade napewno :) Wierze w Ciebie jak równiez w każda z nas na tym forum :))) Trzymam mocno kciuki i jakby cos to pisz lub pytaj :) jak tylko bede mogla to pomoge :) Pozdrawiam

JEJKA JUZ SIE NIEMOGE DOZCEKAC PIERWSZYCH SUKCESOW:)MOJA WAGA TO 70 KG DOCELOWA 58-60KG I DAZE DO TEGO!!NAJBARDZIEJ BOJE SIE O SŁODKIE:((BEZ CWICZEN DUZO NA PEWNO NIEZDZIALAM ALE NIESTETY NIEMEM NA TO CZASU PRACUJE W GODZ POPOLUDNIOWYCH.NAJ BARDZIEJ TO CHCIALABYM SCHUDNAC Z RAMIN BRZUCHA I BIUSTU TO JEST MOJ MANKAMENT!!NOGI JAK PATYCZKI BIODR W SAM RAZ !! WLASNIE JA JAK TYJE TO MI IDZIE W RAMIONA BIUST I BRZUCH:(((((A W NOGI I BIODRA NIC I TAK MIALAM W CIAZY!!A URODZIŁAM 2CORECZKI:))OKI TO NA TYLE BEDE SIE ODZYWAC