Meridia 10

napisał/a: viki71 2009-01-24 16:58
Gosia,napawasz mnie optymizmem.Cieszę się z Twoich sukcesów.Oby tak dalej
napisał/a: beta32 2009-01-24 17:14
viki71 napisal(a):Gosia,napawasz mnie optymizmem.Cieszę się z Twoich sukcesów.Oby tak dalej




TAK KOCHANI WŁAŚNIE TAKICH WYPOWIEDZI TUTAJ SIĘ OCZEKUJE. CZASEM NIE JEST TAK RÓŻOWO NA POCZĄTKU, ALE NIEMA ZARAZ CO SIĘ ZRAŻAĆ I DZIAŁAĆ DALEJ:) WIEM CO PISZE, TERAZ JA JESTEM JUŻ BLIŻEJ NIŻ DALEJ SUKCESU JEDNAK PRZESZLAM DŁUGĄ DROGĘ........ JUŻ 6 MIESIĘCY I TYDZIEŃ BIORĘ MERIDIĘ10 I WAGA DALEJ SPADA. NIEJEST TO JUŻTYLE CO NA POCZĄTKU , MIMO TO SPADA W DÓŁ. NIECH BĘDZIE DLA WAS MOTYWACJĄ TO ŻE Z ROZMIARU 48 ZESZŁAM NA 40...... POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ DALSZEJ MOBILIZACJI I WIARY W TO , ŻE SIĘ UDA:)))
napisał/a: viki71 2009-01-24 17:24
No Beta,Ty to powaliłaś mnie na kolana.Musisz mieć straszne samozaparcie,że dajesz radę tak długofalowo.Ile kilo Ci ubyło?
napisał/a: beta32 2009-01-24 18:01
viki71 napisal(a):No Beta,Ty to powaliłaś mnie na kolana.Musisz mieć straszne samozaparcie,że dajesz radę tak długofalowo.Ile kilo Ci ubyło?




TAK TAK WITAM:) SAMOZAPARCIE NO MOŻE , ALE WIESZ ZDROWIE U MNIE BYŁO NA PIERWSZYM MIEJSCU....MUSIAŁAM, MIMO DRASTYCZNYCH WCZEŚNIEJ DIET A PÓŹNIEJSZYCH EFEKTÓW JOJO A BYŁO KILKA..... PRZY POMOCY LEKARZA I ROZMOWIE TRAFIŁAM NA MERIDIE... I MIMO PRZEBYTEJ CHOROBIE ZACZĄĆ MOGŁAM JĄ STOSOWAĆ. NA POCZĄTKU NIEWIEŻYŁAM ZBYTNIO , ŻE SIĘ UDA A JEDNAK POMAŁU DOCHODZĘ DO TEGO O CZYM OD ŁADNYCH PARU LATEK MARZYŁAM:) OBECNIE SCHUDŁAM 26KG, ALE JESZCZE PARĘ MUSZĘ. JEDNAK JUŻJEST BLIŻEJ NIŻ DALEJ. TAK MAM SAMOZAPARCIE BO WIESZ JAK MUSISZ I CHCESZ TO DASZ RADĘ, CO MIESIĄC CHODZĘ NA KONTROLĘ I PO RECEPTĘ I JAK NARAZIE JEST WSZYSTKO DOBRZE, JEDNAK 5 POSIŁKÓW , WODA NIEGAZOWANA, WARZYWA, OWOCE , JOGURTY I INNE PRODUKTY JAK NAJBARDZIEJ TYLKO W MAŁYCH PORCJACH......A NAJFAJNIEJSZE JEST TO , ŻE WIELE OSÓB MNIE NIEPOZNAJE:)
napisał/a: beta32 2009-01-24 18:06
beta32 napisal(a):
viki71 napisal(a):No Beta,Ty to powaliłaś mnie na kolana.Musisz mieć straszne samozaparcie,że dajesz radę tak długofalowo.Ile kilo Ci ubyło?




TAK TAK WITAM:) SAMOZAPARCIE NO MOŻE , ALE WIESZ ZDROWIE U MNIE BYŁO NA PIERWSZYM MIEJSCU....MUSIAŁAM, MIMO DRASTYCZNYCH WCZEŚNIEJ DIET A PÓŹNIEJSZYCH EFEKTÓW JOJO A BYŁO KILKA..... PRZY POMOCY LEKARZA I ROZMOWIE TRAFIŁAM NA MERIDIE... I MIMO PRZEBYTEJ CHOROBIE ZACZĄĆ MOGŁAM JĄ STOSOWAĆ. NA POCZĄTKU NIEWIEŻYŁAM ZBYTNIO , ŻE SIĘ UDA A JEDNAK POMAŁU DOCHODZĘ DO TEGO O CZYM OD ŁADNYCH PARU LATEK MARZYŁAM:) OBECNIE SCHUDŁAM 26KG, ALE JESZCZE PARĘ MUSZĘ. JEDNAK JUŻJEST BLIŻEJ NIŻ DALEJ. TAK MAM SAMOZAPARCIE BO WIESZ JAK MUSISZ I CHCESZ TO DASZ RADĘ, CO MIESIĄC CHODZĘ NA KONTROLĘ I PO RECEPTĘ I JAK NARAZIE JEST WSZYSTKO DOBRZE, JEDNAK 5 POSIŁKÓW , WODA NIEGAZOWANA, WARZYWA, OWOCE , JOGURTY I INNE PRODUKTY JAK NAJBARDZIEJ TYLKO W MAŁYCH PORCJACH......A NAJFAJNIEJSZE JEST TO , ŻE WIELE OSÓB MNIE NIEPOZNAJE:)





TRZEBA PAMIĘTAĆ , ŻE MOŻNA JEŚĆ WIELE, TYLKO UWARZAĆ NA KALORIE...POPROSTU CHUDO, DO TEGO CZERWONA, ZIELONA HERBATKA....I OCZYWIŚCIE WODA DUŻO JEJ PONIEWAŻ WYPŁUKUJE TOKSYNY Z ORGANIZMU:)))POZDRAWIAM
napisał/a: sennen 2009-01-24 20:32
Witam Was wszystkich !
Wasze forum odkryłam tydzien temu i od tygodnia podczytuje. Przeczytalam cale, poniewaz obawilam sie,ze moge przeoczyc jakis wazny dla mnie watek- prowadzicie bardzo ciekawą dyskusje i poruszacie wazne , interesujace mnie tematy.
Tak czy inaczej od przyszlego tygodnia mam zamiar brac M10, czekam az skonczy mi sie okres, byc moze nie ma to wplywu, ale kazdy okres jest dla mnie upierdliwy i klopotliwy, dlatego poczekam.
Jestem z Poznania, mam 25 lat i 2 letniego synka. Chcialabym wrocic do wagi sprzed ciazy, ale niestety nie moge, w ciazy utylam malo, ale pozniej, nieregularne posilki i taki a nie inny tryb zycia spowodowaly,ze utylam i czuje sie ze soba b zle. Jestem leniwa i nie lubie cw i to jest moj problem. Chodze wciaz zmeczona i chociaz znajomi postrzegaja mnie jako energiczna osobe, tak naprawde mam wzloty i upadki. Po tych 85 str waszych postow juz wiem,ze M poprawia ta sprawnosc, pobudza lekko, cisnienie, wyniki krwi mam w normie, nie pale, nie pije w ogole, zobaczymy, bede was na bierzaco informowac jak sie czuje. Napewno nie zrezugnuje z jedzienia np na rzecz glodowki jakies, bo nie umiem, kocham niestety jesc, wybiore wariant z chudymi wedlinami i serami, ciemnym pieczywem z minimalnych ilosciach, mam tyle zlych nawykow zywieniowych, ze licze nie tyle na szybki spadek wagi bo na ogolna poprawe moich zachowac, ktore w gruncie rzeczy spowoduja,ze schudne, chcialabym 12 kg, wzielam poprawke na efekt jojo, bo tak naprawde chce schudnac okolo 10. Pozdrawiam
napisał/a: viki71 2009-01-24 21:04
Witaj sennen.Dobrze trafiłaś.Ja tez pomału zmieniam nawyki,bo mam same złe,niestety.Dużo słodkiego i wszystko po południu kończywszy o północy.Będziemy się wpierać wzajemnie i może jakoś się uda.Na mnie działa mobilizująco pochwalenie się dziewczyn,że chudną,że dobrze się czują.Zarażają optymizmem poprostu.
Życzę sukcesów.
napisał/a: beta32 2009-01-24 21:19
viki71 napisal(a):Witaj sennen.Dobrze trafiłaś.Ja tez pomału zmieniam nawyki,bo mam same złe,niestety.Dużo słodkiego i wszystko po południu kończywszy o północy.Będziemy się wpierać wzajemnie i może jakoś się uda.Na mnie działa mobilizująco pochwalenie się dziewczyn,że chudną,że dobrze się czują.Zarażają optymizmem poprostu.
Życzę sukcesów.




NO DZIEWCZYNKI NARAZIE MNIE NIEBĘDZIE NA FORUM, PROSZĘ PISAĆ WSZYSTKO PRZECZYTAM PO PRZYJEŹDZIE:))) FERIE ROZUMIECIE, JAK WRÓCĘ TO DAM ZNAĆ:))) ŻYCZĘ POWODZENIA I SUKCESÓW:)))
napisał/a: Hala1 2009-01-24 21:59
jak mówilam..tak czynię... piję dziś alkohol. Koleżanki już wyszły, ale piweczka wypiłyśmy. jak narazie nic mi nie jest. Zobaczymy jutro.
napisał/a: ilonka103 2009-01-24 22:08
HEJ !!!CZYTAM I CZYTAM I JESTEM BARDZO ZACHWYCONA WASZYMI WYNIKAMI!!!PROBOWALAM ROZNYCH DIET ALE PO OSTATNIEJ DIECIE ZRZUCIŁAM 10KG LECZ PO 3 MIESIACACH POWROCIŁAM DO NORMALNEJ WAGI!!!OD KOLEZANKI DOWIEDZIAŁAM SIE O TABLETKACHOD LECZ ONA BRAŁA ZELIXE10!!BARDZO SHCUDŁA MI JEST CIEZKO ZLE SIE CZUJE ZE SWOIM WYGLADEM GDZIE PRACUJE W DUZYM SKLEPIE ODZIEZOWYM PRZYCHODZI DUZO DZIEWCZYN KUPUJA CIUCHY!!!A JA CIAGLE W TYM SAMYM BO CIAGLE SOBIE POWTARZAM ZE SHCUDNE WIEC NIC SOBIE NIEKUPUJE!!!PO TYM JAK CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI TO SIE PODBUDOWUJE TZN CHCIALABYM SIE ZDECYDOWAC NA TE TABLETKI!!!MOJA KOLEZANKA BIERZE JE BEZ KONSULTACJI Z LEKARZEM!CO O TYM SADZICIE!!!BO W MOIM MIESCIE MOZNA JE KUPIC BEZ RECEPTY!!!(TYLKO WJEDNEJ APTECE)MAM BRAC BEZ WIZYTY U LEKARZA CZY LEPIEJ JEKBYM SIE Z NIM SKONSULTOWAŁA??CZYTAŁAM ULOTKE TYCH TABLETEK I MAJA SKUTKI UBOCZNE!!!Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ
napisał/a: ilonka103 2009-01-24 22:22
ZAPOMNIALAM DODAC ZE BARDZO UWIELBIAM SLODKIE!!WIELOKROTNIE NIEJADŁAM OBIADU TYLKO ZAJADAŁAM SIE SŁODKOŚCIAMI!!!!!!I W TY TKWI MOJ PROLEM!!NO I NIEREGULARNE JEDZENIE TZN OD RANA NIC A PO PRZYJSCIU WIECZORKIEM Z PRACY OPYCHAM SIE:(((((((
napisał/a: Hala1 2009-01-25 08:56
Ilonka...na Twoim miejscu jednak bym poszła do lekarza. Trzeba z nimi uważać.
Słuchajcie..weszłam dziś na wagę i co?? -1 kg od wczorajszego ważenia. Tego zupełnie nie rozumiem, przecież wczoraj meridi nie brałam a i grzechów mam sporo na sumieniu. Zmierzyłam się również i w pasie, biodrach i udzie mam po 1cm mniej. Co wy na to?? Te tabletki mnie zaczynają przerażac :).