Meridia 10

napisał/a: gocha331 2009-01-24 09:33
Witajcie Kochane , ja dzisiaj wręcz fruwam ze szczęścia ,nie wiem czym jest to spowodowane ale u mnie kolejny kg mniej a jestem dopiero 4 dzień na M a już 4kg mniej,jem normalnie 5 posiłków ,ustaliłam sobie godziny i jem prawie regularnie i nie chodzę głodna ,więc wilczego apetytu nie mam. Do słodkości mnie nie ciągnie bo nigdy takich ciągotek nie miałam,więc mi lżej to odchudzanie troszkę idzie.Ogólnie to czuję się taka radosna i zadowolona jak nigdy dawno się tak nie czułam. Pozdrawiam
napisał/a: Hala1 2009-01-24 09:41
Gocha, uwielbiam czytać takie posty. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. :)
napisał/a: gocha331 2009-01-24 09:57
Hala napisal(a):Gocha, uwielbiam czytać takie posty. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. :)



Dziekuję Hala,po prostu czuję się taka szczęśliwa,waga spada mam kochającego faceta ...Boże czego więcej trzeba kobiecie do szczęścia? NICZEGO!!!!!!
Mam ochotę krzyczeć z radości!))
napisał/a: Hala1 2009-01-24 10:01
Oho...uwążaj Gocha. Wpadłaś w jakąś euforię..podobno charaktertsyuczną dla ludzi sporzywajacych Meridie..nie przesadź tylko. ;>
napisał/a: gocha331 2009-01-24 10:56
Hala napisal(a):Oho...uwążaj Gocha. Wpadłaś w jakąś euforię..podobno charaktertsyuczną dla ludzi sporzywajacych Meridie..nie przesadź tylko. ;>



Nie wiem ,może ten dzień jest taki jakiś szczególny ):) Ale faktycznie takiej radości i optymizmu dawno nie miałam,to daję wiarę we własne siły i ochotę do dalszego działania i pracowania nad sobą. Ileż można dać więcej ludziom i kochającym osobom jak jest się samemu zadowolonym i szczęśliwym z życia :) Mam nadzieję ,że tak już mi zostanie )
napisał/a: gocha331 2009-01-24 11:05
Hala napisal(a):Oho...uwążaj Gocha. Wpadłaś w jakąś euforię..podobno charaktertsyuczną dla ludzi sporzywajacych Meridie..nie przesadź tylko. ;>


Hala,a jak jest u Ciebie? ile zrzuciłaś już i w jakim czasie?
napisał/a: gocha331 2009-01-24 11:13
gocha33 napisal(a):
Hala napisal(a):Oho...uwążaj Gocha. Wpadłaś w jakąś euforię..podobno charaktertsyuczną dla ludzi sporzywajacych Meridie..nie przesadź tylko. ;>


Widzę Hala ,że wychodzimy na zmagania z kg z podobna wagą ) i tak jak mnie Ciebie też ogarnęło zdziwienie i niedowierzanie jak weszłaś na wagę ale jak mi Beta napisała ten spadek wagi na początku jest właśnie taki szybki a potem się normalizuje i spadają wolniej :( . Mam do zrzucenia 17kg z czego już 4kg się pozbyłam :):) pozostało "kochanego" ciałka 13kg ) Zero jakichkolwiek objawów i z tego też jestem zadowolona i mam nadzieję ,że tak zostanie!
napisał/a: Hala1 2009-01-24 11:58
Ja do zrzucenia mam 27. Więc z dystansem patrz na ten 1 kg. Teraz wróciąłm z drugiego spaceru z psem. Gocha masz może gg? mMoje to 7651229.
napisał/a: beta32 2009-01-24 13:21
Hala napisal(a):Gocha, uwielbiam czytać takie posty. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. :)





TAK MOJE DROGIE, TAKIE POSTY CZYTA SIĘ NAPRAWDĘ BARDZO FAJNIE:)KAŻDEJ DZIEWCZYNIE , ŻYCZĘ SUKCESÓW I DUŻO WIARY W SWOJE MOŻLIWOŚCI.......POZDRAWIAM CIEPLUTKO
napisał/a: LANDA 2009-01-24 14:33
kasia1010 napisal(a):HEJ DZIEWCZYNKI:)

Mam pytanko! Czy morze któraś z was była może na takim cudzie jak Power Slim Studio?? Podobno jest niezłe i daje spore efekty. Właśnie się zastanawiam czy by się nie przejść.

Pozdrawiam cieplutko:)



Słyszałam, to taka nowoczesna sauna, można się odprężyć i ponoć zgubić tu i uwdzie parę cm. Nigdy nie korzystałam bo nie mam takich możliwości, ale tanio nie jest. Jeden zabieg ok 25 zł za 30 min, a trzeba wziąć serię - 10 zabiegów. Myślę, że jak zawsze jednym pomaga a innym nie zależy od organizmu.
napisał/a: LANDA 2009-01-24 14:39
Hala napisal(a):Witajcie.
Dzisiaj rano weszłam na wagę...(jak zwykle po porannym odwiedzeniu łazienki) i waga wskazała 81.0. Gdzie 24 godziny temu było 82.2. Oczywiście nie wierze w cuda i nie podnie cam się tym zbytnio. Po prostu mniej wczoraj jadłam niż w poprzednie dnia, ato przecież swoje robi. Nie mniej jest to miłe. Do tego na dworze jest dziś +4 więc odżywam. Poszłam z psem na spacer i ku psiej radosci biegałyśmy troszeczkę. Pies też jest gruby, przyda mu sie. ;)
Za to dziś meridii nie wezmę. Szykuje mi się babska impreza w domu (albo gdzieś wyjdziemy) no i z pewnoscia jakieś winko bądź piwko wypijemy. A bardzo się boję tego leku połączyć z alkoholem.



Witaj Halu, gratuluję, bo na takie efekty czekamy. A co do alkoholu i meridii to bym odradzała, może być niebezpiecznie a odstawienie na jeden dzień dla mnie to za mało. Przemyśl, pozdrawiam i życzę miłej zabawy.
napisał/a: LANDA 2009-01-24 14:47
gocha33 napisal(a):Witajcie Kochane , ja dzisiaj wręcz fruwam ze szczęścia ,nie wiem czym jest to spowodowane ale u mnie kolejny kg mniej a jestem dopiero 4 dzień na M a już 4kg mniej,jem normalnie 5 posiłków ,ustaliłam sobie godziny i jem prawie regularnie i nie chodzę głodna ,więc wilczego apetytu nie mam. Do słodkości mnie nie ciągnie bo nigdy takich ciągotek nie miałam,więc mi lżej to odchudzanie troszkę idzie.Ogólnie to czuję się taka radosna i zadowolona jak nigdy dawno się tak nie czułam. Pozdrawiam



Witaj Gosiu. Na początku zawsze waga spada szybciej i dobrze bo to motywuje do dalszego działania. Odżywianie przy odchudzaniu jest najważniejsze. Tak jak piszesz 5 posiłków, i nie mamy wtedy zachcianek i wilczego apetytu. Tak samo tym razem podeszłam do odchudzania i takich efektów nie miałam od kilku lat. Po mału dochodzę do celu. Życie staje się piękiniejsze jak inni zauważają w nas pozytywne zmiany. Gratuluję i pozdrawiam