Męczący kaszel

napisał/a: julzab30 2009-12-04 14:19
Witam!, Mój tata już drugi rok z rzędu o tej samej porze roku (czyli jesienią) ma bardzo męczący kaszel. W nocy ma napady kaszlu suchego, rano gdy wstaje to kaszel jest mokry a potem w ciągu dnia znów suchy. Najbardziej go dusi, gdy za dużo mówi, wtedy go zaczyna drapać w gardle i musi kaszleć. Mówi, że ma uczucie zatykania gardła jak chce zaczerpnąc dużo powietrza. Był u lekarza, lekarz stwierdził, że osłuchowo jest czysto ale przepisał antybiotyk, który nic nie pomógł. Czy ktoś może ma podobny problem? Co to może być? Proszę o pomoc?
napisał/a: Plopki 2009-12-04 15:01
Ja upierdliwy kaszel po przeziębieniu (wrażenie jakby piórko wpadło do gardła), który trwał za 2 tygodnie (i był leczony domowymi sposobami) wyleczyłem w 3 dni metodą BSM. Być może to wiara mnie uzdrowiła, a nie sama metoda ale spróbować nie zaszkodzi w końcu to nic nie kosztuje - tylko trochę poświęconego czasu.
napisał/a: julzab30 2009-12-04 15:07
Tylko, że ten kaszel trwa już ponad 2 miesiące.
napisał/a: Plopki 2009-12-04 15:12
Przecież może spróbować - na pewno mu nie zaszkodzi. W końcu BSM to przykładanie rąk do głowy a od tego nikt nie umarł. Chwila w googlach i znajdziesz (2 pozycja) hasło w wikipedii. Tam na dole masz linki zewnętrzne i za darmo można ściągnąć książkę Uchnasta o BSM. Potem tylko znaleźć jak trzymać ręce w pozycji 5 no i o tym jak często stosować i tego typu rzeczy. Całej książki nie trzeba czytać, wystarczy o pozycjach, wskazaniach i przeciwwskazaniach.
napisał/a: xatia 2009-12-16 16:30
Podpinam sie pod pytanie, bo mam to samo. Kaszel, ktory meczy mnie juz dwa miesiace, O tej metodzie BSM nie slyszalam, zaraz cos poczytam. A moze ktos ma jeszcze jakies inne rady?