Mdłośći, zawroty głowy, osłabienie i niedowład prawej ręki

napisał/a: marcin-1975 2007-04-21 22:55
Witam.

Czasami jak coś zjem czuje mdłości i zawroty głowy. Wieczorami kolana mi się uginają i brak mi sił. Czuję się słabo i ostatnio trace czucie w prawej ręce. Czuję mocną pracę serca zwłaszcza jak się położe lub wchodzę po schodach. Byłem u kardiologa i niby wszystko ok z pompą. Dał mi magnez z witaminą B6 i to wszystko. Męczy mnie to i denerwuje. Czasami czuje lekki niedowład mięśni szczęki dolnej jakbym żuł gumę przez dwa dni (zmęczenie mięśni szczęki). Niestety nie wiem jeszcze co to jest. Proszę o pomoc.
napisał/a: greep 2007-05-24 22:08
marcin-1975 napisal(a):Witam.

Czasami jak coś zjem czuje mdłości i zawroty głowy. Wieczorami kolana mi się uginają i brak mi sił. Czuję się słabo i ostatnio trace czucie w prawej ręce. Czuję mocną pracę serca zwłaszcza jak się położe lub wchodzę po schodach. Byłem u kardiologa i niby wszystko ok z pompą. Dał mi magnez z witaminą B6 i to wszystko. Męczy mnie to i denerwuje. Czasami czuje lekki niedowład mięśni szczęki dolnej jakbym żuł gumę przez dwa dni (zmęczenie mięśni szczęki). Niestety nie wiem jeszcze co to jest. Proszę o pomoc.


Przejrzyj sobie watek, ktory kiedys napisalem:
topics12/prosze-o-diagnoze-mam-dziwne-objawy-vt1183.htm
Sam mialem kiedys podobne objawy.
Takze na 99% uwazam, ze nic powaznego Ci nie jest.
Mi przeszlo po jakims czasie. Magnez tez oczywiscie pomogl (do tej pory go biore).
pozdrawiam i... jakbys mial jakies pytania, pisz, jesli bede w stanie, odpowiem :)