Mdłości.

napisał/a: kasia-bn 2007-09-24 08:23
Od maja każdego ranka, budzę się i jest mi nie dobrze. Nawet gdy mam odruchy wiotne, muszę się pomęczyć by zwymiotować, a jeśli juz wymiotuje to żółtwawo-białym czymś, podobnym do piany/śliny. Wpierw byłam w przychodni u lekarza, przepisał mi leki na gardło i len na żołądek. Lecz to nic nie pomagało. Potem przepisała mi Manti. Pomagało przez pierwszy tydzień, potem przestało. Miałam badania wątroby, krwi i moczu i wszystko w porządku. Mdłości mijają, koło godziny 10, 11. Popołudniu i wieczorem czuję się już normalnie no i rano znów mi nie dobrze. Co to może być?
napisał/a: *Samanta* 2007-09-24 08:33
Nie chcę cię martwić, ale możesz mieć chorobę wrzodową Jeśli mdłości, bóle w dołku występują zawsze przed śniadaniem to jest to chorona wrzodowa.
napisał/a: kasia-bn 2007-09-24 16:12
A jak się leczy chorobe wrzodową? Wiem że są wykonywane operacje, a da się jakoś inaczej?
napisał/a: fidel7 2007-09-24 16:20
Koniecznie trzeba wykonać GASTROSKOPIE na podstawie której lekarz stwierdzi czy jest wrzód w żołądku lub inne okoliczności żołądkowe.
Moja mam miała mdłosci, nudnosci zawroty głowy lekarz dał jej HELICID 20 i przeszło;)
napisał/a: eblis 2007-09-24 16:43
Kilka lat temu miałam podobne objawy, z tym że powstrzymywałam wymioty... Rano czułam się fatalnie, natomiast od godzin okołopołudniowych do wieczora jak gdyby nigdy nic. Wszystkie wyniki w normie, lekarze nie wiedzieli co mi jest... A po jakimś czasie samo przeszło...