mama ma guza zewnatrzzaotrzewnej

napisał/a: pomoc1 2007-02-27 19:54
W zwiazku z ciezka choroba mamy prosze o wszelka pomoc medyczna poniewaz mama ma guza zewnatrzzaotrzewnej,naczynie z płynem w dole biodrowymi problem z wypróznianiem.Sytuacja jest skomplikowana,pomniewaz w Płocku miała 2 operacje,wszyscy inni lekarze nie chce robic operacji gdyz odsyłaja do tego szpitala gdzie nie została poinformowana,ze po drugiej operacji został guz i naczynie z płynem.Czy ktos podjął by sie leczenia mojej mamy?Prosze pomocie bo ja jako dziecko zetknelam sie z ogromnxm cierpieniem.
Mam pytanie czy jest jakis lek silniejszy od morfiny stosuje plastry bardzo mocne z morfina czy cos jes jeszcze zeby złagodzic bpl jakis srodek przeciwbolowy.Bardzo prosze o odpowiedz.
napisał/a: paumed 2007-03-02 00:33
Co do leku, polecam Morphini Sulfas 20 mg, ale najpierw radzę skonsultować się z farmaceutą i poinformować o dotychczas stosowanych lekach. A co do leczenia - spróbuj dowiedzieć się czegoś w Centrum Onkologii w Bydgoszczy? Tutaj podaję Ci adres strony z której mozesz wysłać wiadomość: http://www.co.bydgoszcz.pl/kontakt/napisz-do-nas.html nie wiem jak mogę Ci pomóc jeszcze. Pozdrawiam.