mam depresje

napisał/a: margaritka2 2013-05-01 22:47
witam chorowałam juz na zaburzenia lękowe ,schizofrenie w sumie nadal choruje a teraz dopadła mnie depresja .Jeszcze nigdy tak sie podle nie czułam ,czuje sie gorzej nawet niz przy schizofreni wtedy miałam swoje jazdy ale dobrze wiem ze depresja to piekło.Dokuczają mi objawy nawet nie wiem jakie po prostuje czuje sie przeokropnie.Moja lekarka dała mi leki na depresje zanim ja czułam jej objawy teraz odczuwam bardzo i chyba zaczne sie leczyc na depresje .Albo jest to depresja poschizoidalna i wychodze z mojej choroby albo to wynik mojego rozstania z chłopakiem z którym bardzo sie zwiazałam a straciłam go przez swoja głupote z czym ciezko mi sie pogodzic.Czy ktos z was choruje na depresje podobno powinno sie mówic jesli zle sie człowiek czuje na dana chwile a nie dusic w sobie wiec pisze tutaj.Biore fluoxetin chodze do psychologa nawet dwóch równoczesnie gdyz wizyty mam odległe ,jednak zwalczyc tego uczucia jałowosci nie potrafie czuje ze moje zycie jest puste i jałowe ,bezcelowe.Nie wspominajac jakie mam problemy w realu z powodu tej choroby brak znajomych i inne.