mam bardzo zniszczone i łamliwe paznokcie, co zrobić?

napisał/a: klaudi2 2011-04-29 17:16
podpisuje się pod tym co dziewczyny nade mną pisaly, też polecam manicure japoński. robiłam sobie już 2 razy w spa ce-ce i jestem mega zadowolona, paznokcie są ślicznie wygładzone i tak naturalnie wyglądają. Ja nie przepadam za tipsami czy kolorowymi paznokciami wiec dla mnie to jest strzal w dzisiatke ;)
napisał/a: madola 2013-03-04 14:50
A mnie pomaga odżywka New Nails, którą znalazłam za całe 10 zeta w sieci
Paznokcie miałam zniszczone przez lata stosowania tipsów, ale mimo wszystko udało mi się im przywrócić całkowita normalność. Teraz moje paznokcie wyglądają ładnie, nie mam problemów z ich malowaniem. Warto stosować również oliwkę - nadaje odpowiednie nawilżenie.
gienia3
napisał/a: gienia3 2014-06-20 12:11
Ja polecam odżywkę keratynową Gal, to taki olejek do smarowania płytki paznokcia. Świetnie regeneruje i odbudowuje strukturę paznokcia a przy tym fajnie zmiękcza skórki. Dla mnie rewelacja.
napisał/a: Aniaa1 2014-06-25 12:34
Ja poza pielęgnacją od zewnątrz zwróciłabym uwagę na żywienie. Na dobry wygląd cery i paznokci wpływają kw. foliowy - drożdże, zielone warzywa; siarka - czosnek, cebula, ryby, jaja; wit. B6 - ryby, wątroba, orzechy; wit. A i beta-karoten - ryby, jaja, warzywa i owoce barwy żółtej, czerwonej i ciemnozielonej; wit. E - oliwa z oliwek, kiełki pszenicy, słonecznik, pestki dyni; wit. C - papryka, pomidory, nać pietruszki, owoce cytrusowe, czarna porzeczka; wit. K - zielone warzywa liściaste.
napisał/a: halina53 2014-09-17 17:26
Kupiłam kiedyś w jakieś aptece Mega krzem, zjadłam 2 pakowania tegoi od tamtej pory minął rok, a moje paznokcie nie są może rewelacja, ale się nie łamią i nie są takie kruche. Powinnam chyba znów poszukać tego specyfiku, zdecydowanie polecam. Jestem raczej niedowiarkiem. Halszka
napisał/a: mysia231 2017-01-28 16:21
Pozbyłam się tego problemu w salonie kosmetycznym Good Time Day Spa (goodtimedayspa.eu) gdzie za radą pani kosmetyczki skorzystałam z zabiegu manicure japońskiego. Jest skuteczny.
napisał/a: blondyneczka_83 2017-03-13 20:40
Olejek rycynowy, parafina kosmetyczna, olej wiesiołkowy np. Gal w kapsułkach, odżywki school też są dobre, oliwa z oliwek.
napisał/a: mamita12 2017-04-23 13:41
Ja polecam Regenail od Dermeny. U mnie zdziałał cuda. Świetnie nada się też manicure japoński (pod warunkiem, że nie wykonasz go bezpośrednio na osłabioną od hybryd czy żeli płytkę) lub zabieg IBX.
napisał/a: kikix 2017-08-08 08:10
jeśli chodzi o takie sklepowe odżywki to oczywiście 8w1 eveline. To pewnie nie jest dla nikogo zaskoczeniem :) jeśli chodzi o takie domowe sposoby to oczywiście nacieranie olejami, ale tutaj na efekty jednak trzeba poczekać o wiele dłużej. W przypadku odzywki eveline rezultaty można zobaczyć już nawet po tygodniu
napisał/a: ken_dall 2017-10-01 22:57
A jakie odżywki stosowałaś? Bo wiesz, w drogerii jest ich masa i nie każda daje szałowe efekty. Ja dopiero niedawno trafiłam na odżywkę 9w1 z Eveline i dopiero po niej moje paznokcie zaczynają wyglądać po ludzku :D ten pomysł z moczeniem w olejku rycynowym to też dobra opcja. Mysle, ze z odzywka eveline da to dobre rezultaty.
napisał/a: Magdalenka95 2017-12-28 10:04
Na słabe paznokcie polecam manicure tytanowy Revi :) Jest bardzo trwały, jak hybryda, super wygląda i przede wszystkim odżywia płytkę. To duża zaleta według mnie, że można połączyć ładne paznokcie z jednoczesną regeneracją.
napisał/a: babydajna 2018-09-25 12:38
- olejek rycynowy
- biotyna
- liposomalna witamina C Ascolip