Mały palec prawej ręki po złamaniu przy samym koniuszku

napisał/a: mrok jest piękny 2013-04-01 21:45
Witam,otóż miałem złamany mały palec prawej dłoni przy samym koniuszku czyli w miejscu pierwszego zgięcia palca,po złamaniu poszłem do poradni chirurgicznej i oni mi założyli Aparat Sztaka który dośc długo nosiłem i nic nie pomógł palec sie zrósł ale krzywo i w miejscu złamania jest lekko wybrzuszony do góry a sam poczatek palca opadniety na dół,pytałem ordynatora chirurgi w szpitalu o możliwość operacji ale on odradzał gdyż może się nie udać i bedzie jeszcze gorzej,a najgorsze jest to że on bardzo boli gdy np. o cos sie otre,lekko uderze i jest tak krzywy że nawet prosto do ucha nie da sie wszadzić ani ropy z oczu wyjąć po przebudzeniu i noszenie siatek czy innych ciężkich przedmiotów jest tragiczne gdyż palec boli przez to i ja nosze na 4 palcach a małego się boje używać gdyż jest źle zrośniety i może mi sie urwać i tu mam do was pytanie:Jest możliwośc laserowej operacji tego palca aby go wyprostować i żeby był normalnie zrośnięty?,bo słyszałem że operacje laserowe sa bezbolesne i skuteczne...