Małe pytanko tab. "po"

napisał/a: Syla333 2015-01-13 10:08
Witam, dużo czytałam na forum oraz ulotkę ale wole i tutaj zaczerpnąć wiedzy.
Podczas stosunku z partnerem miałam miesiączke (4-5 dzień) był to stosunek przerywany i niezabezpieczony( wiem głupota) lecz wytrysk był na pewno poza mną. Tutaj nasuwa mi się pytanie gdyż zażyłam po ok 28h tabletkę Escapelle co przedłużyło mi wówczas miesiączke do 10 dni.
Czy jest prawdopodobieństwo że tabletka nie zadziała podczas miesiączki? Robiłam dwa testy ciążowe oba negatywne. Aktualnie spóźnia mi się miesiączka o kilka dni ( mój cykl zazwyczaj był nieregularny ale wiem że tabletka też mogła coś zaburzyć.)
napisał/a: wikam2 2015-01-13 11:44
No więc wszystko wiesz + to , że tabletka co miała zrobić zrobiła - krwawienie się wydłużyło, czas do owulacji zatem także itp itd, czekaj spokojnie na miesiączkę :)
napisał/a: Syla333 2015-01-13 11:58
Dziękuje serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam :)
napisał/a: wikam2 2015-01-13 12:37
Trzymaj się :)
napisał/a: aleksandra535 2015-02-10 09:36
Witam.
Przedstawię moją sytuację, ponieważ odchodzę od zmysłów i nieprzesypiam nocy.
14 grudnia przydażyła się nam nieszczęśliwa wpadka w środku nocy. Stosunek był zabezpieczony, lecz prezerwatywa zawiodła. Po 2 godzinach (tak udało się zdobyć escapelle) zazyłam tabletkę. Był to mniej więcej ostatni dzień płodny wg kalendarzyka (cykle mam bardzo regularne). Nie miałam żadnych skutków ubocznych, w wigilię dostałam okres, czyli dzień wcześniej niż miał być - trwał 6 dni czyli do 30.12. czułam się bardzo normalnie, byłam spokojna, że nie jestem w ciąży i zapomniałam o całym zamieszaniu. 31.12 czyli w sylwestra, kochałam się z moim chłopakiem. stosunek niezabezpieczony, przerywany. tak wieeem ze to najwieksza głupota. jednak wydaje mi się, że skoro było to dzień po skończeniu okresu był to dzień niepłodny. jednak aktualnie miesiączka spóźnia mi się 18 dni.. przekopałam już wszystkie fora internetowe.. co kilka dni odczuwam ból jak przy okresie i jestem przekonana, że ''to juz'' a tu jednak nic.. czekam i czekam. dziecko teraz to coś co absolutnie nie może się przydarzyć. zwłaszcza, że w swoim życiu wykluczam dzieci. proszę o pomoc