Male piersi, jak zaakceptowac ?

napisał/a: muszka992 2009-04-14 14:35
Witam. Moj problem nie jest zbyt ciekawy ale licze ze ktos mi pomoze. Chodzi o piersi, wiem wiem wiele dziewczyn narzeka ze np. ma za male no i wlasnie ja tez :(( mam rozmiar 70B
(o ile nie mniejszy ;( ) i problem mam z ich zaakceptowaniem, i tez z tym ze no mojemu chlopakowi bardzo sie podobaja, nie chce zebym nosila push-up tylko zeby byly takie malutkie jakie sa, ale po mimo tego co mowi, zle mi z tym ze sa malem, ciezko mi sie pogodzic z tym ze on wie ze sa male, i ze takie je kocha, nie potrafie tego zrozumiec... ;( co ja mam zrobic? :( prosze pomozcie
(mam 17lat)
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-04-14 16:45
Problem byłby gdy ich nie akceptował, ale skoro mu się podobają?! To nie rozumiem w czym problem?!
Jestem facetem i też nie widzę "problemu" małych piersi.
napisał/a: tosia04 2009-04-17 22:51
Wiesz, co....ciesz się! Na prawdę!! Nie masz pojęcie jak trudno żyje się z dużym biustem.... Trudno się biega, cięzko o staniki w dużych rozmiarach, boli kręgosłup,często zdarzają się dziwne komentarze(nie tylko ze strony facetów),perfidne spojrzenia i wymieniać wymieniać! Wiem z autopsji.... Zaakceptuj to co mas zi ciesz się swobodą ruchów! Skoro Twojemu facetowi się podobaja to chyba dobrze co ?:)
napisał/a: muszka992 2009-04-19 09:57
No tak, dobrze ze jemu sie podobaja itd, ale np chcialabym nosic bluzki z dekoltem no fakt moge bo zabronione to nie jest ale brzydko to bedzie wygladac duzy dekolt i takie male cycki, albo np jakas seksowna bielizna czy cos to tez nie bardzo bo raczej nie robia nic seksownego na tak male cycki ;( nie wiem moze ze mna jest cos nie tak moze nie akceptuje sama siebie i nie chce zaakceptowac tego co moj chlopak sadzi tzn ze je kocha takimi jakimi sa... czasem boli mnie ten fakt ze np mlodsze dziewczyny ode mnie maja cycki rozmiaru "D" :( juz nie raz sie przekonalam jak np 12-latka sie glupio patrzyla bo ona ma wieksze cycki niz ja :(( czasami znajde jakies pocieszenie np. wczoraj bo kupilam sliczny stanik na moj rozmiar ale no czasami chyta totany dol ;(((
napisał/a: pacjentka5 2009-04-19 16:08
tosia04 napisal(a):Wiesz, co....ciesz się! Na prawdę!! Nie masz pojęcie jak trudno żyje się z dużym biustem.... Trudno się biega, cięzko o staniki w dużych rozmiarach, boli kręgosłup,często zdarzają się dziwne komentarze(nie tylko ze strony facetów),perfidne spojrzenia i wymieniać wymieniać! Wiem z autopsji.... Zaakceptuj to co mas zi ciesz się swobodą ruchów! Skoro Twojemu facetowi się podobaja to chyba dobrze co ?:)


Zgadzam się całkowicie:) Nie twórz sztucznych problemów:) Mały biust daje możliwość noszenia o wiele więcej różnych fasonów bluzek niż duży, możesz także nosić bluzki i sukienki pod które nie wkłada się stanika - o tym wszystkim osoby z D i więcej mogą pomarzyć (również wiem z autopsji). Do tego osoby z małym biustem wyglądają ogólnie szczuplej.
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-04-19 19:05
Masz odpowiedzi i faceta i kobiet, czego oczekujesz więcej?
napisał/a: tosia04 2009-04-19 22:15
Chce Ci powiedzieć, że na moj rozmiar jest baaardzo ciężko dostać coś seksownego.... Właśnie wśród mniejszych rozmiarów jest większy wybór kolorowych, seksownych i fajnych staników....a na duże piersi no cóż szkoda gadać... ;( a dobrać jeszcze coś żeby dobrze trzymało wszystko na miejscu...
napisał/a: KRÓLOWAśniegu 2009-04-22 19:52
Witaj w klubie Oglądałaś Trinity i Susan, one mają program o doborze stanika, który sprawi, że bez operacji plastycznych możesz eksponować piękny ponętny dekolt. Ja stosuję te ich rady i to działa Fakt, że noszę push up, ale moje piersi choć maluśkie, to w dobrym biustonoszu są fajne i dla mnie jak najbardziej do zaakceptowania. Koniecznie zobacz.
napisał/a: muszka992 2009-04-23 08:44
dziekuje wszystkim za pomoc, naprawde pomoglo mi to.. tylko jeszcze czasami dol mnie łapie z tego powodu, miejmy nadzieje ze mi przejdzie. :)
napisał/a: kathis 2009-05-06 20:01
każdy biust wygląda ślicznie, kiedy dziewczyna potrafi się zaakceptować no i lubi swoje ciało... to naprawdę widać :)
napisał/a: tosia04 2009-05-06 23:23
Masz rację:)