małe jądra

napisał/a: codi 2008-03-23 20:57
witam mam problem bo mam małe jądra mam 37 lat a moje adra są bardzo małe czy w tym wieku można coś na to poradzić ogólnie to wstyd iść na plażę lub na basen poradźcie czy da sie coś z tyn zrobić.
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-03-24 18:20
Jądra nie powinny być mniejsze niż 2,5 cm. Ale nawet mniejsze potrafią w 100% spełniać swoją rolę. Nie napisałeś czy masz popęd płciowy, czy nie jesteś imotentem itp. Wiesz, jeżeli na pierwsze odpowiedziałeś tak a na drugie nie, to na pewno wszystko jest w porzadku! Jak chcesz się upewnić to udaj się do urologa, ale do takiego gabinetu które posiada USG, bo te badanie pokarzę strukturę jąder jeżeli będzie dobra, to nie masz powodu do niepokoju, pozostanie jeszcze ewentualnie zrobienie sobie badań poziomu testosteronu. Wiesz my nie jesteśmy kobietami i nie możemy zrobić sobię większych jader (jak kobiety piersi) bo po prostu one do czego innego służą.
napisał/a: codi 2008-03-25 06:46
dzieki za info.
z tymi sprwami jest u mnie wszystko ok.jezeli sie ustosunkowć do twojej odp to wygląda że z moimi jądrami jest wszystko ok chyba że ich wielkość zaczyna sie od 2,5 cm ogólnie wzrokowo to naprawde jeczcze niewidziałem żeby ktoś miał tak małą mosznę(ogólnie)może problem nie tkwi w samych jądrach a w wielkości moszny.
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-03-25 10:07
Wiesz np. podczas chłodu moszna się kurczy i jest naprawdę malutka, ale w ciepłe dni jądra starają się jak najdalej trzymać od ciepłego ciała i wtedy moszna się wydłuża.
Jeżeli z tymi sprawami u Ciebie wszystko ok. to naprawdę nie masz powodu do niepokoju. Wiem, że to przeszkadza, tak samo jak mały penis, ale cóż natura obdarza wymiarami jak chce :)
Pozdrawiam