Mała wrażliwość żołędzia

napisał/a: użytkownik_forum 2014-03-22 23:01
Witam

Mam pewien problem otóż bardzo długi czas onanizowałem się za młodego i chyba mój penis uzależnił się od tego.
Podczas seksu z partnerką żołędź nie jest na tyle wrażliwy podczas ruchów w pochwie, że występuje problem z utrzymaniem wzwodu, poprostu ucisk pochwy nie daje mi satysfakcji. Podczas onanizowania ucisk ręki jest mocniejszy i nie ma problemu z podnieceniem. Jak można doprowadzić penisa do odpowiedniego stanu aby seks z partnerką okazał się odpowiednim przeżyciem.
Oczywiście wiem masturbacja musi zostać odrzucona, jednak może są jakieś maści i kremy które zregenerują żołądź i przywrócą odpowiednie czucie nacisku pochwy.

Wstydzę się iść z tym tematem do urologa więc pytam na forum.
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-30 08:35
Tutaj nalezy poszukac takich pozycji lub pieszczot ,ktore beda satysfakcjonowaly zarowno Ciebie jak i Twoja partnerke,do tego mozna zaproponowac partnerce bardzo fajne cwiczonka pozwalajace na wzmocnienie miesni w tych partiach (cwiczenie miesni Kegla) na czym polega to cwiczonko? jest ona bardzo proste i mozna je wykonywac doslownie wszedzie. Na pare sekund trzeba zacinasc miesnie tak jakby sie chcialo zatrzymac strumien moczu (oczywiscie podczas cwiczen musimy oproznic pecherz),pozostajemy w takim zacisku pare sekund po czym rozluzniamy uscisk i tak powtarzamy z 10 razy po pare sekund przez pare dni