Mała tarczyca, TSH w normie

napisał/a: Hedgehok 2014-04-03 15:22
Witam.
Mam 19 lat, jakis czas temu zaczely u mnie wystepowac dziwne objawy. Mianowicie: strasznie zaczalem się pocić, nie bylo chwili zebym nie byl mokry czy to pod pachami czy to na plecach. Nawet w momentach kiedy na dworzu bylo zimno. Towarzyszyly temu takie uderzenie gorąca, szczególnie w stresujacych sytuacjach. Trenuje MMA. Treningi sa bardzo meczące. Kiedys nie stanowily dla mnie zadnego problemu. Teraz ledwo wytrzymuje na nich. Strasznie szybko sie męcze. Kolejnymi objawami jest takze rozdraznienie( czesto sie denerwuje nawet nawet w błahych sytuacjach) oraz sucha i podrazniona skóra. Do tego dochodzi podwyzszone cisnienie, wacha sie w granicach 160/80. Czyli dolna granica jest dobra, gorna za wysoka. Ostatnio udalem się do lekarza rodzinnego. Dostalem skierowanie na badania: EKG, okulista, krew, TSH, USG brzucha i tarczycy, alergolog. Lekarz rodzinny uznal ze jestem 'okazem zdrowia', mimo tego ze czuje się coraz gorzej. Wszystkie badania pomimo usg tarczycy i alergologa byly idealne. Co do alergii to od kilku lat jestem w poradni i regularnie przyjmuje leki. Natomiast w lekarz ktory wykonywal USG powiedział ze moja tarczyca jest troche za mala. Miesci się jednak w normie. Wyniki TSH mialem dobre. Wybieram sie w najblizszym czasie do endokrynologa.

Co o tym sadzicie? Czy jest to jakas choroba tarczycy? Czy moze szukac w innym kierunku? Takie objawy przeciez nia sa normalne :/
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-04-03 16:22
Hmmm ale na podstawie czego mamy Ci odpowiedzieć?
Wklej opis USG tarczycy, poziom TSH jaki był, i swój wzrost i wagę.