makijaż permanentny

napisał/a: Promoe 2010-07-14 11:45
Dużo się słyszy o źle wykonanym makijażu permanentnym, stąd mój wniosek że chyba nie ma zbyt wielu dobrych linergistów. Czy trzeba kończyć studia żeby wykonywać ten zawód czy wystarczy jakiś kurs? Mimo wszystko musi byc to dochodowa sprawa. Jak sprawdzić czy linergista jest fachowcem czy nie?
napisał/a: final 2010-07-15 11:07
Może nie trzeba od razu mówić, że nie ma, ogólnie osób, które wykonują zabieg linergistki jest mało, więc można mieć takie wrażenie, że tych dobrze wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie nie ma. Chcąc zostać linergistą należy ukończyć specjalny kurs, po którym dostaje się certyfikat. To czy dana osoba dobrze wykonuje takli makijaż zależy w dużej mierze od tego, na jaki kurs chodziła i czego ja tam nauczyli. Z takich lepszych miejsc, które prowadza takie szkolenia, warto zwrócić uwagę na Centrum Szkoleń New Look w Warszawie, a to z tego względu, ze u nich takie szkolenie odbywa się indywidualnie - więcej na takim kursie można się nauczyć i lepiej wprawić.
napisał/a: payton 2010-11-29 16:15
Ja po prostu liczę na opinię moich znajomych. A wszyscy jak jeden mąż chwalą Instytut Urody New Look, także nie wierzę, żeby tyle osób się myliło. Faktycznie dość ciężko znaleźć dobrą linergistkę z doświadczeniem. Dlatego dobrze jest popytać ludzi, który w danym salonie robili makijaż, czy są zadowoleni z zabiegu. Innego sprawdzenia linergistów chyba nie ma.
napisał/a: hellen1 2011-06-26 23:42
Nie boicie się, że dany makijaż wam się znudzi albo wyjdzie z mody?