MAGNA-RX

napisał/a: razious 2007-11-14 16:22
Witam, otuż biore od około tygodnia http://www.magna-rx.pl/ ten preparat. Narazie nie widze efektow ale zobaczy sie po miesiacu. Zdecydowałem sie poniewaz mam problem z tym ze moj penis jest strasznie mały. Ten problem mnie przytłacza i nie chce miec w przyszlosci problemow dlatego biore sie za to juz "dziś". Chciałem spytać czy można brać te tabletki dwa razy dziennie ? bo tak tez biore. Pisze ze 1 na dzien, lecz wyczytalem gdzies ze napisano tak tylko po to zeby oszczedzic na dzialaniu i starczylo na dwa miesiace. Biore po 2 starczy na miesiac, ale czy bedzie lepszy efekt ? prosze o pomoc albo jakis skuteczny sposob na powiekszenie mojego członka.
napisał/a: Nebulous 2007-11-14 16:42
Nie pisze jaki skład posiada ten produkt na stronie napewno nie pisza tak jak przy wielu produktach poniewaz glownym skladnikiem tych preparatow na potecje i wielkosc jest arginina i ona przede wszystkim dziala na powiekszenie itp w najprostrzym zrozumieniu mozna ja kupic najtaniej firmy vitalmax 120 caps po 500mg cena 40zł a ta magna napewno tez zawiera jakeis dodatki ktore znikomo napewno wplywaja na efekty z racji ze niewiadomo jakie tam sa skladniki nie wiadomo czy mozna brac wiecej czy nie o ile sama arginina to mozna ja brac nawet ok 4,5 grama dzienie pozdro