Macmiror 500 a plamienia po tym leku?

napisał/a: Kera_86 2015-05-16 19:39
Witam Was, mam pytanie jakiś czas temu na wizycie u ginekologa lekarka powiedziała że mam zapalenie i przepisała mi na początku Gynalgin a po kuracji Lactovaginal. Oczywiście zrobiła cytologię. Po zastosowaniu całej kuracji poszłam po wyniki oczywiście w cytologii wyszło że mam stan zapalny i bez kolejnego badania przepisała mi właśnie Macmiror 500 8 tabletek i po tym czasie kazała znowu brać Lactovaginal. Z tym że dziś jestem po 3 tabletce tego Macmiror a pojawiły się u mnie bardzo delikatne plamienia. Dodam iż stosuję tabletki antykoncepcyjne, i o żadnej nie zapomniałam więc nie mogę mieć od tego plamienia, a tabletki ogólnie stosuję już ponad 2 lata. Myślę właśnie dlatego że to od tego leku. W ulotce nic nie ma na temat plamień, jest tylko jako skutek uboczny możliwy świąd i pieczenia. Czy któraś z Was miała kiedyś przy tym leku coś podobnego? Poważnie zastanawiam się nad odstawieniem go, a nie mam jak się ginekologa poradzić bo będzie dopiero w środę.
napisał/a: wikam2 2015-05-20 20:07
A wiesz co? Ja myślę, że to może jednak być od anty. Czasem po dłuższym stosowaniu tak się dzieje.
Oczywiscie skuteczności to nie obniża ;)