Łysiejący zarost

napisał/a: enbe 2015-02-24 19:09
Witam mam problem polegający na zaniku zarostu. Na początku (grudzień 2014) była to jedna plamka (1,5cm średnicy) , teraz już zrobiła druga (1cm średnicy). Znajdują się pod brodą. Trochę o tym czytałem w sieci i większość wskazuje na łysienie plackowate. Moje pytanie jest następujące. Czy ktoś z forumowiczów kto miał podobny problem mógłby powiedzieć czy zarost odrośnie? Jak długo to trwało? i czy ubytki włosów miały przerzuty lub się bardzo nasilały? Bardzo się tym przejmuję i chciałbym wiedzieć co mnie ewentualnie czeka. Dziękuję za każdą informację. Pozdrawiam
napisał/a: enbe 2016-01-17 15:20
witam ponownie widzę, że zainteresowanie ogólnie słabe ale opowiem wam, że udało mi się zwalczyć chorobę (mam nadzieje, że na stałe). Po roku czasu zarost w pełni powrócił na swoje miejsce. stosowałem tabletki revalid (dwie tabletki 3 razy dziennie) oraz smarowałem place ampułkami placenta. W między czasie w pracy zwolnili terroryzującą pracowników panią dyrektor więc czynnik psychiczny pewnie też swoje zrobił bo wcześniej bałem się o pracę. Początkowo były to cienkie blond włoski (mam ogólnie ciemny i twardy zarost) pozwalałem im trochę urosnąć omijając podczas golenia te miejsca po czym je goliłem. Choroba trwała rok od listopada (pierwsza plamka) przez kwiecień (trzy place średnicy ok 4cm) lipiec (cienkie blond włoski) po wrzesień (stopniowe zarastanie plac). Mam nadzieję ze u was też będzie ok. Trzymam kciuki!
napisał/a: enbe 2017-02-11 10:51
witam po raz kolejny, po odzyskaniu całkowitego zarostu przestałem zupełnie stosować tabletek. Teraz choroba powróciła od jakiś dwóch miesięcy mam jedną plamkę średnicy 1,5 cm na razie zanik zarostu nie postępuję, a jeżeli tak to niezauważalnie. zobaczymy czy teraz kuracja też zadziała.