Lymphomyosot,jakie przerwy ?

napisał/a: eleonor 2008-12-19 20:35
duzo można przeczytac o tym leku,ale nikt nie pisze czy po 4 tygodniach to koniec kuracji i kiedy mozna podaac nastepna serię.U mojej córci to działa!! 3 tyg w przedszkolu to sukces na miare oscara//////////1Prosze odpiszcie jaka musi być przerwa między nastepnym podaniem,Pozdrowionka dla zainteresowanych
napisał/a: lidzia66 2008-12-29 16:23
2 tyg
napisał/a: kasiaemilia 2012-01-02 18:24
Jestem nowym użytkownikiem.Tyle razy czytałam i wielu rzeczy ciekawych sie dowiedziałam od was ale teraz już sama chcę zadac kilka pytań. Synek 3 i pół roku od zeszłej zimy miewał przewlekłe nawracajace katary. Nic wiecej sie nie dzieje leczymy własnymi siłami ale w kółko to samo.Do maja kiedy to bez kataru ciagle miał zapchany nos-tak to wygladało- pochrapywał a nos suchy. Wtedy tu tez dowiedziałam sie ze to pewnie migdał i tak było.Lekko powiekszony dostaliśmy od laryngologa Immunotrofinę i przez okres do poprawy miałam mu swoim Avamysem psikać. Wszystko mineło do tego pażdziernika czyli na ok 5-6 mcy. Znów katar i przeszedł ale kolejny już czułam że migdał sie powiększył. Dałam LYMPHOMYOSOT właczyłam Immunotrofinę ponownie i mineło.Ale po miesiacu znów katar wyleczyłam ponownie i teraz widzę że migdał sie powiekszył. Nie jest to bardzo uciążliwe. Troche po zaśnieciu chrapie i ma trudności z oddychaniem nosem w ciagu dnia widać ze więcej oddycha buzia.Niestety nie mam na miejscu lekarzy "zalecających" czy nawet popierajacych homeopatie a nam bardzo pomaga.Mam LYMPHOMYOSOT w domu nabyłam ostatnio dwa bo w Polsce ich nie mozna było dostac więc wtedy z Czech sprowadziłam dwa opakowania.Tamten skończylismy 1,5 mca temu czy moge podawac z Immunotrofina i Avamysem znów? Poprawa zawsze jest juz całkowita do tygodnia wiec nie chce faszerowac go czymś mocniejszym.Poza tym wogóle nie choruje nigdy gardła angin czy oskrzeli nawet uszu. Miał wiosna wtedy robione badadnie to specjalistyczne u laryngologa i wiem że migdał powieksza sie nieznacznie ale chce zapanować nad tym zeby gorzej nie było.Sama z reszta widze zaglądajac do gardełka że jest napuchnięty z obu stron.Czy to normalne że migdały tak nawracają?I jaka jest kolejność łapie katar bo rosną migdały czy one sie powiększaja na skutek nowej infekcji?Bardzo z góry przepraszam ze znów pytam choc temat jest wałkowanyn ale miejscowi lekarze najchętniej dają antybiotyki czego ja nie robię.Starsza córka lat 9 nie miała ani jedego do tej pory podanego-raz tylko na 4 dni na liszaja na twarzy-i tyle a przepisany miała kilkakrotnie.Pozdrawiam i dziękuje
Ps Podaje dwa razy dziennie zaraz rano i przed snem po 10 kropli synek jest duży ok 20kg wyglada jak pieciolatek.