łuszczyca (zdjęcia )

napisał/a: burza011 2014-04-20 17:11
Witam wszystko rozpoczeło sie od rumienia na kostce leczyłem swoimi lekami i nic nie dawało .. mam go już kilka tygodni teraz na plecach wyskoczyły mi plamki oraz koło łokcia i najbardziej widoczne na nodze dwie takie czerwone.. Byłem u dermatologa stwierdził że jest to łuszczyca : / Stosuje maść od 5 ciu dni rano Dermovate + wieczór curatoderm .. W piątek mam komisję lekarską do wojska i boje się że którys doktorek dostrzeże to i moge miec problemy ... pierwszy raz w życiu mam takie coś na skórze... jak nacisnę na ta plamke to robi się biała i jej nie widać po chwili znów jednak robi się czerwona jest jakiś sposób żeby to nie było takie czerwone ... ?? Nie mam żadnych dolegliwości z tym związanych 0 świądu chodzi mi głownie o 2 plamy na nodze no i kostka ale może tego nie dostrzegą ; ) Na plecach troche znika i tam w ogole praktycznie tego nie widac..
napisał/a: burza011 2014-04-20 17:12
Dodam jeszcze jedno zdjęcie plamy na nodze...
napisał/a: ~Anonymous 2014-04-20 17:51
Dostałeś najmocniejszy steryd. Musisz zastosować dietę czyli wykluczyć wieprzowinę, ostre przyprawy,używki typu alkohol,papierosy i stres. Kąpiel w wodzie z dodatkiem soli morskiej, dużo słońca. Nawilżanie skóry balsamami z dodatkiem mocznika... etc. dużo wiedzy znajdziesz w necie. Pozdrawiam.
napisał/a: Andzrej 2014-04-20 20:18
W takich przypadkach najlepiej przyłożyć liść żyworódki.
Działanie soku z tej rośliny jest dużo lepsze niż aptecznej chemii.
napisał/a: marteczka 2014-04-29 15:28
W walce z łuszczycą dobre rokowania ma stosowanie tlenoterapii.
napisał/a: dor_salva 2014-04-29 16:35
Słyszałam o tlenoterapii :) Masz rację podobno komora hiperbaryczna to super sprawa na problemy skórne. Podobno podczas terapii poprawia się krążenie krwi, a organizmowi łatwiej jest zwalczać zakażenia, stany zapalne, trudno gojące się rany. Ciekawe ile zabiegów jest potrzebnych żeby pozbyć się łuszczycy i czy faktycznie to działa. Jeśli ktoś ma doświadczenie to proszę o opinie.