Łuszczyca kości

napisał/a: Wojtek088 2006-12-29 20:39
Mam znajomego który u którego rozpoznano łuszczyce kości lekarze nie daja mu szans na wyleczenie choroba postepuje a on na dopiero 30 lat i jak narazie przegrywa walke z chorobą
napisał/a: iza23w 2006-12-30 13:34
Witaj!
Mam prośbę, czy mógłbyś mi trochę opowiedzieć o tej chorobie, jej objawach i lokalizacji??? Będę bardzo wdzięczna
napisał/a: Wojtek088 2006-12-30 23:19
u mojego znajomego ta choroba miała przebiega taki ze zaczeła go bolec stopa . choroba rozprzeszczeniła się z biegiem czasu na nastepną noge a teraz juz zaatakowała rece dłonie a nawet kosci twazy. objawia sie niesamowitym bulem a niekiedy opychnieciem bolacych miejsc
napisał/a: adam65 2007-02-04 15:35
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania
napisał/a: Piter1 2007-02-20 11:31
adam65 napisal(a):Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania


Panie adamie65 puknij się Pan w łeb! jeśliś nie jest Pan robotem dodającym głupie reklamy w każdym temacie. "...Skutecznie leczyć wszystkie choroby" - HURA!.