luivac a bactrim

napisał/a: aniamedyk 2009-09-14 19:34
Witam,
czy w trakcie podawania mojemu dziecku (6 lat) szczepionki Luivac może ono zażyć także Bactrim?
napisał/a: Peter 2009-09-15 08:28
Jeśli jest taka konieczność, to ostatecznie może.
napisał/a: aniamedyk 2009-09-15 16:42
Bardzo dziękuję. Jeszcze jedno pytanko: Chciałam wcześniej podać ten Bactrim ponieważ poprzednim razem gdy miał podobne dolegliwości (zielona gęsta wydzielina z nosa) dostawał go. Dziś jestem po wizycie u pediatry. Poza zatkanym nosem nie ma żadnych dolegliwości (gardło czyste, osłuchowo czysty, bez temperatury). Został mu przepisany Bioparox. Czy jest to słuszne posunięcie i nie ma przeciwwskazań do korzystania z niego przy Luivac'u? Mój syn jak zresztą i ja zawsze w tym samym czasie mamy podobne dolegliwości. Czasem kończy się to zapaleniem zatok, a ostatnim razem w czerwcu tego roku wymaz z nosa u mojego dziecka wykazał bakterie. Dostał stosowny lek i przeszło mu. Czy może się to tak często powtarzać?
napisał/a: Peter 2009-09-16 08:21
Biopaox to jak najbardziej właściwe posunięcie.
Oczywiście, że infekcja może mieć charakter nawrotowy.Czy po tym wymazie był robiony ponowny wymaz po leczeniu? Bo jeśli nie, to prawdopodobnie ta bakteria jest ciągle i robi okresowo problem.
napisał/a: aniamedyk 2009-09-16 15:56
Bardzo dziękuję za odpowiedzi:)