Lordoza szyjna

napisał/a: xxsunrise 2016-09-16 17:59
Witam. Chciałabym prosić o radę, ponieważ już sama nie wiem, co myśleć.
Trzy lata temu miałam problemy z kręgosłupem szyjnym przez ok. miesiąc - bóle, uczucie sztywnienia szczególnie przy poruszaniu głową w pozycji siedzącej (tak jakby skrzypienie i opór), zawroty głowy i nudności. Objawy nasilały się podczas jazdy samochodem, po bieganiu i skakaniu oraz dźwiganiu. Przeszło po miesiącu, ale zrobiłam badanie rezonansem magnetycznym, wyszło wyrównanie lordozy szyjnej i niewielkie zmiany uwodnienia między C3-C6. Ponieważ dolegliwości ustąpiły nic z tym nie robiłam. Po trzech latach tzn. teraz od dwóch miesięcy znowu mam podobne problemy - sztywnienie i ból potylicy i kręgosłupa w okolicach C1 i C2, nudności, zawroty głowy, czasami wymioty. Dolegliwości tym razem są mocniejsze i wcale nie chcą minąć. Zrobiłam ponownie badanie rezonansem i tym razem dostałam opis zupełnie prawidłowy tzn. lordoza szyjna prawidłowa i wszystko inne w normie. Czy wyrównana lordoza szyjna z poprzedniego badania może się "naprawić"? Jak to rozumieć. Już nie wiem co mi dolega. Proszę o poradę.
napisał/a: dearturo 2016-09-20 19:51
mam 45 lat dystonie uogolniona i zlamany zab obrotnika szyji lewa strona oraz zwyrodnienia kregow c2c3c5c6c7 tiki glowy ucisk na tarczyce i krtan zalozony stymulator dbs bez rezultatow musal byc wylaczony bo bardzo bolalo w nocy az wylem z bolu na toksyne botulinowa uczulony silne zaparcia i spastyczne jelito grube oraz zwezenie jelit jestem Swiadkiem Jehowy tak wiec krew nie wchodzi w rachube czy jest madry jekis lekarz w tym kraju ktory umie zrobic operacje slyszalem ze mozna podciac odpowiednie struktury nerwowe i ruchy glowy znikna pozdrawiam umierajacy ARTUR