Liposukcja ultradźwiękowa

Margaret-Ka
napisał/a: Margaret-Ka 2014-03-31 08:43
Cześć wszystkim.

Mam do was pytanie. Czy któraś z was korzystała z zabiegu liposukcji ultradźwiękowej? Robi się coraz cieplej, a ja ciągle nie mogę pozbyć się nadmiaru tłuszczyku z brzucha, ud i pośladków :( Zastanawiam się czy liposukcja ultradźwiękowa to dobry pomysł.
Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to proszę, napiszcie.
napisał/a: Ell 2014-03-31 11:02
Bardzo przyjemny zabieg, relaksujacy i tyle;)


Bez cwiczen i diety nic nie zadziala. Liposukcja moze byc tylko dodatkiem, nic wiecej.
Pisze to kosmetolo
napisał/a: Martita67 2014-04-16 14:56
Witaj.

Ja idę jutro. Właśnie tu zajrzałam, żeby sprawdzić czy ktoś coś wie więcej na ten temat. Ja mam na razie informacje tylko od Pań z gabinetu, do którego się wybieram. Trochę się bałam, że może to być bolesne, ale skoro kosmetolog pisze, że przyjemne to już jest coś :)
Dzięki Ell za informację :)
Trochę ćwiczę jogę i stretching, ale w moim wieku to nie wystarcza. Sama jestem ciekawa efektu.
napisał/a: Martita67 2014-04-20 18:30
Margaret-Ka, byłam na tej liposukcji ultradźwiękowej :)

Faktycznie zabieg bardzo przyjemny i mam wrażenie, że już po pierwszym skóra jest troszkę inna. Nie objadam się w te święta, żeby nie zaprzepaścić efektu, a po świętach idę na kolejny zabieg.

Mogę Ci spokojnie polecić Gabinet Art Estetyka w Łodzi na ul. Gdańskiej. Ja sobie poczytałam u nich na stronie troszkę - podrzucam Ci gdybyś była zainteresowana http://www.artestetyka.pl/liposukcja_ultradzwiekowa

Jak będziesz chciała wiedzieć coś więcej to pisz do mnie prywatną wiadomość :)

Pozdrawiam.
napisał/a: wieszak2 2014-05-31 10:16
na pewno ćwiczenia i dieta to jest dobry sposób, żeby poprawić wygląd swojego ciała, ale jednak bądźmy szczerzy jak chcemy szybkich efektów to na pewno nie w ten sposób i lepiej jest skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej, poza tym są takie obszary naszego ciała, które ciężko jest wyszczuplić ja byłam na tym http://www.dermed.pl/krakow/zabiegi/liposukcja-laserowa/sciton-prolipo-plus/ i ze swojej strony bardzo polecam, bo efekty są naprawdę świetne
napisał/a: dzolantaon 2014-06-11 11:06
nie wiem czy dobrze rozumiem... ale czy liposukcja ultradźwiękowa to to samo co cavi lipo? bo wiem, że w cavi lipo właśnie korzysta się z fal ultradźw...
napisał/a: MężczyznaPo40-tce 2014-07-07 13:24
Mam pytanie do ELL.
Piszesz, że liposukcja może być tylko dodatkiem do diety i ćwiczeń. Mam sporą nadwagę i chcę zacząć od liposukcji, a dopiero potem pójść na siłownię i zająć się dietą. Czy to dobre rozwiązanie?

Marek
napisał/a: Martita67 2014-07-14 13:20
Marku, myślę, że spokojnie możesz pójść. W dobrym gabinecie i tak najpierw masz konsultację, a potem zabieg.

Pozdrawiam.
napisał/a: asienkak1 2015-02-06 14:18
ja też tak sądzę :) sama robiłam podobnie - we wrocławskim dermamedzie. oczywiście po zabiegu nie możesz od razu iść na siłownię ale powiem ci jedno, że takiego efektu jak po liposukcji (ja miałam vaser lipo), to na siłowni nie da się uzyskać, no chyba, że będzie się ćwiczyło całą dobę :)
napisał/a: Kasia K 2015-04-09 15:11
Jest wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej które pomogą zwalczać mankamenty urody a także poprawiać wygląd i kondycję skóry. Klinika w Krakowie Osteomed ma w swojej ofercie szeroki wybór zabiegów. Najlepiej skonsultować z lekarzem co by było niezbędne i z czego warto skorzystać w naszym wypadku. Widziałam że mają i lasery i kwasy i ultradżwięki. Dla każdego może zostać dobrane co innego.