LEWATYWA, STYMULOWANIE PROSTATY od tyłu

napisał/a: marek90 2012-02-28 23:01
witam
Przychodzę na forum z dość intymnym i może trochę kontrowersyjnym tematem (liczę na wyrozumiałość)

Od pewnego czasu (łącznie 4 razy) zacząłem sobie stymulować prostatę przez odbyt ( a właściwie to tylko włożyłem palca by poczuć "jak to jest").
Wstyd się przyznać ale nigdy nie przypuszczałem ze stymulowanie punktu G może przyczynić się do takiej euforii i podniecenia z mojej strony. Nie wiem co mnie pokosiło ale odkręconą słuchawką od przyrznica zrobiłem sobie coś na wzór lewatywy.

(I tu rodzą się powoli pytania:)
-Przez co wszystko doszło do tego ze mam dziwne uczucie jakbym czuł "odbyt" i dodatkowo otwór mi się poszerzył.
-wiem ze ponoć jest bardzo elastyczny ale czy wróci do normy?
i jak to wygląda z lewatywom/stymulacja palcem maja jakiś wpływ na "rozciągliwość" zwieracza odbytu?
-Czy jednak wszystko wraca do normy po jakimś czasie czy jednak np regularne płukania jelita grubego czy stymulacji palcem mogą doprowadzić do jego trwałego naruszenia?


Z góry przepraszam że tak to ująłem i mam nadzieje jest to chociaż trochę zrozumiale (przynajmniej z treści)
liczę na jakieś porady/sugestie Pozdrawiam
napisał/a: larix 2013-08-05 17:51
Stymulacja prostaty palcem nie powinna mieć szkodliwego wpływu na odbyt.

Zalecam jednak ostrożność w przypadku lewatywy. Jeśli już decydujesz się ją robić, to nie często. Stosuj do tego zestaw do lewatywy dostępny w aptece. Woda (przegotowana) albo płyn fizjologiczny powinny mieć temp. około 35 stopni.

Wracając do samej stymulacji prostaty: najbezpieczniej jest ją wykonywać w rękawiczkach medycznych (zabezpieczają przez przeniesieniem drobnoustrojów). Należy oprócz tego stosować obowiązkowo żel intymny na bazie wody.

pozdrawiam!