Łękotka , przednie więzadło krzyżowe

napisał/a: larafxx 2011-02-10 22:44
Witam , wczoraj w nocy wstając z łóżka w moim kolanie coś się zablokowało prawdopodobnie powodem jest łękotka która albo ktorej czesci wczesniej mi juz blokowaly kolano . Operacje w celu zszycia badz tez usuniecia lekotki ustalona mam na 17 marca a dzis jest 10 luty nie moge stanać na noge , czuje bol w kolanie a łekotka badz tez jej kawalki tym razem juz nie chca powrocic na swoje miejsce ( kilka razy zablokowal mi sie staw kolanowy lecz zawsze po chwili wszystko bylo w porzadku) .Dodam jeszcze ze mam rowniez problemy z przednim wiezadlem krzyzowym jest ono naderwane stopnia IV.

Moje pytanie brzmi co teraz robic ? I co powinien zrobic lekarz w moim przypadku? czy jest konieczna mozliwe jak najszybsza operacja czy tez mozna z tym poczekac do 17 marca? Obecnie praktycznie sie nie poruszam, tylko wyjscie o kulach do lazienki czy tez kuchni. Kazdy ruch sprawia bol . nie moge wyprostowac nogi , a kolano jest opuchniete..

Proszę o odpowiedz poniewaz boje sie zeby jeszcze bardziej nei pogorszyc swojego stanu zdrowia..
Przepraszam za bledy i niescislosci.
napisał/a: ulna 2011-02-11 14:54
Konieczna jest jak najszybsza konsultacja z lekarzem