Lęki

napisał/a: kamilgrzes 2015-04-06 21:27
Witam! Mam problem mam 18 lat i chodzę do 2 klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej , od kiedy do niech chodzę mam lęki ponieważ klasa śmieją się ze mnie i przezywa mnie . Nie interweniują moi rodzice bo wiem że to i tak będzie jeszcze gorzej. Przezywają mnie ponieważ uważają że nie jestem taki jak oni nie pije i nie "ćpam: według niech (75% mojej klasy) nie jestem normalny. Kiedy przychodzi wieczór mnie brzuch zaczyna bolec i mam leki przed szkoła . jak rado wstaje jest tak samo w szkole już jest lepiej a po szkole czuje się wspaniale i znów jak przychodzi wieczór jest to samo. Rozmawiałem z rodzicami ale oni mi mówili że nie mam się przejmować ale mnie to strasznie gnębi , i mam leki. Najlepiej nie chodził bym do szkoły ale jestem takim człowiekiem że wykształcenie jest dla mnie najważniejsze .
Dziękuje za wszelką pomoc. Będę bardzo wdzięczy za każdą odpowiedź.
napisał/a: Malgosiaczek 2015-06-09 17:27
Hmm a może kup sobie jakies ziołowe tabletki na uspokojenie? Ja zażywam forstres i szybko się uspokajam. Poza tym lepiej sie wyśpisz jak sobie zażyjesz taki łagodny środek na uspokojenie.
napisał/a: dr_house 2015-08-17 11:16
Spróbuj zająć umysł tym co sprawia Ci największą przyjemność. Jeśli to nie pomoże wówczas spróbuj preparatów na bazie ziół bo działają rozluźniająco i uspokajająco. Są one dostępne bez recepty. Jeśli pomimo stosowania takich preparatów te lęki nie przejdą, to musisz iść z tym do specjalisty bo to będzie oznaczało że problem leży gdzieś głębiej. Najwięcej poczytasz na ten temat w artykule o lekach na uspokojenie na toczytam.pl http://toczytam.pl/leki-i-depresje-co-na-uspokojenie-bez-recepty/
napisał/a: migotka88 2015-08-29 12:39
nie martw się, ten się smieje, kto się śmieje ostatni, zacznij ćwiczyć przed lustrem uśmiech, który będziesz im posyłal, jak za pare lat będą stać pod sklepem z jednym piwkiem na trzech)