Leki pomagające przy nauce.

napisał/a: barekyslaw 2012-01-23 21:59
Witam, jestem nowy i wiem że zapewne takie wątki już były więc proszę o wyrozumiałość ;)

Otóż niedługo będę miał zaliczenia i czeka mnie kilka nieprzespanych nocy ;/ Więc chciałbym się wyposażyć w jakiś magiczny pyłek ;p
I myślałem że coś w stylu Guaranaxu z olimpu czy ta Sesja czy coś było by dobre. Jak myślicie? Jakie suplementy są dobre i mają duże dawki??
napisał/a: motylek.2 2012-02-01 20:08
Ja brałam sesje podczas egzaminu i pomagał on mi sie bardziej skoncentrowac.
napisał/a: Apotheker 2012-02-02 10:49
Sesja jak najbardziej może być, albo jakiś inny tańszy preparat z wyciągiem z miłorzębu. Możesz zapytać w aptece też o preparaty z żen-szeniem lub z kofeiną (nie będziesz senny).
napisał/a: anofex 2012-03-04 10:40
jest preparat MB Active (memory brain activator) - są to tabletki z olejkiem z nasion konopii , ekstraktem miłorzębu , tauryną , kofeiną ,glukozą i czymś jeszcze . Każda tabletka ma okolo 60 mg kofeiny więc jest to niecała szklanka energy drinka .Wg mnie to można brać w razie konieczności zarwania nocki . Do tego 2-3 tygodnie przed sesją zacznij pić odpowiednio parzoną yerba mate (o odpowiedniej temp musi być woda) i nastąpi poprawa zapamiętywania i kojarzenia . Sesja w przeliczeniu na ilość kofeiny jest droższa od MB Active . Tylko nie można przegiąć z tym po zamiast troche pobudzony czujesz się wystraszony :/