Leki na stawy,regeneracje ich i odbudowa

napisał/a: Podgurek 2009-08-12 11:19
Witajcie drodzy kompetentni:)
Potrzebuje leku/leków w postaci tabletek do regeneracji/ochrony stawów/odbudowa (najlepiej wszystkich:P). Ciężko zaczynam trenować i moje kolana i ręce umieraja po treningu, a następnego dnia znowu trza zacząć trenować. Potrzebuje czegoś by regenerowało i wzmacniało stawy(kolanowe najbardziej) i chroniło przed kontuzjami. Czy możecie coś polecić?:) Dodam że jestem po artroskopii i nie chce przechodzić kolejnej:P

za odpowiedź dziękuje:)
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-08-12 11:24
Nie wnikam w kwestie treningu, bo mam nadzieję, że wiesz co to rozgrzewka i że trening konsultowałeś z lekarzem ortopedą.
Najlepszy (i dość drogi) to suplement o nazwie ANIMAL FLEX. Poczytaj o nim w necie.
napisał/a: Podgurek 2009-08-12 11:51
djfafa napisal(a):Nie wnikam w kwestie treningu, bo mam nadzieję, że wiesz co to rozgrzewka i że trening konsultowałeś z lekarzem ortopedą.
Najlepszy (i dość drogi) to suplement o nazwie ANIMAL FLEX. Poczytaj o nim w necie.

Tańcze Break Dance;) tak wiem zawsze robię porządna rozgrzewkę:) Lekarz kontrolujący mnie, stwierdził że mogę wracać powoli do treningów:) ( a już jakiś czas minął od jego konsultacji). A czy ten lek zapewni mi to,że moje stawy będą wytrzymywały dużej ilosci zgięcia i to obiciążone moim ciałem?
a może coś takiego: http://sklep.kfd.pl/dymatize-joint-repair-60-kaps-p-549.html ? troche tansze, ale czy dorowna animal flexowi?
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-08-12 11:56
To najlepszy suplemnt na rynku ale co Ci zapewni tego nie wiem, wiedzą to tylko Twoje stawy :)
napisał/a: Podgurek 2009-08-12 12:14
djfafa napisal(a):To najlepszy suplemnt na rynku ale co Ci zapewni tego nie wiem, wiedzą to tylko Twoje stawy :)

:D mam nadzieje ze nie zaszkodzi : d czy powinienem z kimś się skonsultować? przez rozpoczeciem zazywania?
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-08-12 12:25
Jeżeli ktoś choruje to wszelkie leki/suplementy powinien skonsultować z lekarzem prowadzącym.
napisał/a: Podgurek 2009-08-12 12:38
djfafa napisal(a):Jeżeli ktoś choruje to wszelkie leki/suplementy powinien skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Nigdy nie miałem problemów z lekami, więc chyba można spróbować. A NIe wie Pan po jakim okresie można zobaczyc efekty? i jak zaczne juz brac to juz nie bede mogl przestac, bo moj organizm sie przyzwyczai do tych "wspomagaczy"?
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-08-12 13:04
Efekty? Ich nie zobaczysz, skoro nie występuje np. ból, no bo jak sprawdzisz że masz mocniejsze wiązadła? A Jak źle np. staniesz to czy będziesz brał Animala czy nie to i tak możesz sobie zrobić krzywdę.
Animala weź 1-2 opakowania to wystarczy, a potem przejdz na zwykłą Glukozaminę, którą możesz brać np. 3 miesiące i miesiąc przerwy.
napisał/a: Podgurek 2009-08-12 13:43
djfafa napisal(a):Efekty? Ich nie zobaczysz, skoro nie występuje np. ból, no bo jak sprawdzisz że masz mocniejsze wiązadła? A Jak źle np. staniesz to czy będziesz brał Animala czy nie to i tak możesz sobie zrobić krzywdę.
Animala weź 1-2 opakowania to wystarczy, a potem przejdz na zwykłą Glukozaminę, którą możesz brać np. 3 miesiące i miesiąc przerwy.

chodzilo mi bardziej o coś typu jak zegne kolano to cos mosze sie uszkodzić lub jak za dużo będę zginał stawy, to czy nie beda ulegaly uszkodzeniu:)
1-2 opakowania czyli 88 dni? i później na glukozaminę 3 miesiące przerwa i znowu początek cyklu czyli animal flex czy znowu glukozamina?
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-08-12 13:52
Ale na pytania o zginanie, powinien odpowiedzieć ortopeda a nie spec od suplementów :)

1-2 opakowania powinny dość dobrze wzmocnić stawy, wiązadła i ścięgna, po tym wystarczy glukozamina, a zobaczysz sam czy coś Ci dolega czy nie i wtedy zdecydujesz.
Pozdr.
napisał/a: Lynn1 2009-08-12 23:51
Ja proponuje Stavomax (jesli ktos powiedzial o tym wczesniej to przepraszam) Ale od razu chcesz sie pakowac lekami? Nie lepiej zaczac jesc galaretki? Np galaretke z miesna albo slodka?
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-08-13 07:28
No właśnie pisałem mu o glukozaminie, czytaj odpowiedzi jak już chcesz coś dodać :)
Lynn galaretek nie ma co polecać, obecnie jako zagęszczacza używa się pektyn a nie że żelatyny (kup sobie żelki i sprawdź sama).