lęki i stres przed zaśnięciem

napisał/a: niestandardowy 2014-03-12 19:15
Witam
Chciałbym opisać dręczący mnie od kilku miesięcy problem. Dotyczy to spożywania alkoholu. Zaznaczam ,że nie mam problemu ani nie nadużywam alkoholu, a problem jaki chce opisac to długotrwałe odczuwanie tzw. kaca. Jeżeli nawet spożyje jedno , bądź dwa piwa np. w piątek. Do rana w poniedziałek czuje uczucie tzw kaca. Objawia się to za każdym razem już w niedziele wieczór , niepokojem przed zaśnięciem, zaburzonym snem bądż bardzo dużym problemem z snem. Ale rano po całym weekendzie w poniedziałek mam strasznie przekrwione oczy, czuje u siebie zwolnione reakcję takie jakbym był pod wpływem alkoholu. Myslałem ,że to uczulenie na chmiel w piwie, lecz dotyczy to wszystkich rodzajów alkoholi. Zaznaczam ,iż nie mam problemu z alkoholem i spożywam go tylko okazjonalnie. Jakie może być podłoże tego problemu, ? Pisze o tym w tym wątku gdyż zachowanie moje jest naprawdę dziwne. Powodem takiego złego samopoczucia rano , jest nieprzespana prawie cała noc . Dzień przed pracą, mam straszne lęki,nie mogę zasnąć. Boje się ,że do pracy nazajutrz pójdę pijany..... chociaż po wypiciu dwóch nawet małych piw w piątek a...... do pracy w poniedziałek....to jest jakiś absurd ale tak naprawdę mam. Jakie leki mogłyby mi pomóc ?, czy ktoś może zdefiniować moje dziwne zachowania.
napisał/a: Paulllaaa 2015-01-15 16:47
Hej, Na zasypianie na Twoim miejscu spróbowałabym czegoś co pozwoli Ci się zrelaksować i wyciszyć. Rozumiem, że mleko, pachnąca pościel, sporty nie są przez Ciebie wypróbowane. Na problem z zasypianiem mogę polecić Ci Nervocalm Noc. Nie wiem, na ile na Ciebie zadziała, ale mi pomógł. Pomagał mi się odprężyć. Dzięki niemu usypiałam dobrze i szybko.
napisał/a: Ajlar 2015-04-18 13:47
hmm moze kup sobie alkomat i sprawdz dla upewnienia sie, ze masz juz 0.0? A jesli chodzi o stres - to polecam Forstres - suplement diety, ktory dziala naprawde szybko i nie ma skutkow pobocznych. Za to pieknie usuwa stres:>
napisał/a: MichalG 2015-05-08 17:58
Sprawdź ile masz alkoholu we krwi po 24 godzinach, w pierwszej wersji możesz sprawdzić tylko na alkomacie bo łatwiej, powody mogą być dwa główne, albo nerwica jeśli alkoholu po 24h brak, albo możesz mieć problem z wytwarzaniem dehydrogenazy alkoholowej (ADH), to się zdarza i wtedy ogólnie organizm ma potężny problem z rozkładaniem alkoholu
napisał/a: wikam2 2015-05-08 19:25
Ale na przyszłość patrzymy na daty postów ;)
napisał/a: migotka88 2015-08-30 21:15
dziwne moim zdaniem, moze w trakcie picia nawet niewielkiej ilosci alkoholu powinienes pic duzo wody, duzo czyli przynajmniej jedna butelke 1,5 litra, moze masz za malo magnezu rowniez? nie wiem, warto by skonsultowac sie z lekarzem