LEKARSTWO NA MIŁOŚĆ

napisał/a: illibro 2013-01-13 23:34
ZAKOCHAŁEM SIĘ, CZY JEST NA TO JAKIEŚ LEKARSTWO. STRZAŁA EROSA UGODZIŁA MNIE W PIĘTĘ ACHILLESOWĄ. UMIERAM Z MIŁOŚCI. RATUNKU, BŁAGAM, DŁUŻEJ NIE WYTRZYMAM. BIEGAM CO GODZINĘ I KUPUJĘ KWIATY. 40 MIN W MIĘDZYCZASIE SIĘ OŚWIADCZAM. BŁAGAM, W KWIACIARNI MAJĄ MNIE DOŚĆ, SZAMPANÓW JUŻ BRAKUJE W POBLISKICH ALKOHOLACH ŚWIATA. PIENIĄDZE JESZCZE MAM, ALE POŻYCZKA ZA CHWILĘ BĘDZIE POTRZEBNA. RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATUUUUUUUUUUUUUUUNKKKKKKKKUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-01-14 11:30
Fajna sprawa ... chętnie bym się z tobą wymienił ^^
napisał/a: ewka35 2013-01-14 11:40
Sorry ale Ty.......oszalaleś a nie zakochałeś się :)))))))))
Wyluzuj bo wystraszysz swoją wybrankę,nawet jeśli teraz jej to odpowiada to.....kiedyś zapragnie normalności:)
Może nie trzeba będzie brać pożyczki.....:)
Są inne,naprawdę piękne sposoby na okazywanie miłości.
Wszystkiego dobrego życzę.....:)))
napisał/a: illibro 2013-01-14 12:12
ewka35 napisal(a):Sorry ale Ty.......oszalaleś a nie zakochałeś się :)))))))))
Wyluzuj bo wystraszysz swoją wybrankę,nawet jeśli teraz jej to odpowiada to.....kiedyś zapragnie normalności:)
Może nie trzeba będzie brać pożyczki.....:)
Są inne,naprawdę piękne sposoby na okazywanie miłości.
Wszystkiego dobrego życzę.....:)))

No właśnie oszalałem z miłości, pragnę się od tego uwolnić, co mam zrobić?
napisał/a: illibro 2013-01-14 12:16
Los napisal(a):Fajna sprawa ... chętnie bym się z tobą wymienił ^^

No nie wiem czy doceniasz wagę swoich słów.
napisał/a: ewka35 2013-01-14 12:19
A może zacznijmy od tego co na to Twoja wybranka???
No i jeśli to nie tajemnica.....to ile masz lat?
napisał/a: Brutal Bugatti 2013-01-14 12:43
Ja mam tak czasem po seksie ale bez jaj żeby co chwile latać po kwiaty i szampan to jakaś fobia :D
Nic do Ciebie nie mam ale wyluzuj ... po prostu kup sobie flaszke, zapal papieroska , porozmawiaj z kimś lub pójdz i wyładuj się na siłowni !
napisał/a: ewka35 2013-01-14 13:08
Brutal napisal(a):Ja mam tak czasem po seksie ale bez jaj żeby co chwile latać po kwiaty i szampan to jakaś fobia :D
Nic do Ciebie nie mam ale wyluzuj ... po prostu kup sobie flaszke, zapal papieroska , porozmawiaj z kimś lub pójdz i wyładuj się na siłowni !

Dokładnie tak powinien zachować się facet :)))