Lek na stan zapalny dziąseł.

napisał/a: radek07 2014-09-23 15:30
Witam, czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony lek na silny, długotrwały stan zapalny dziąseł?
napisał/a: piotrosiama 2014-09-23 18:55
Odwiedzasz systematycznie stomatologa, kiedy czyszczono ząbki z kamienia i osadów itp ?
napisał/a: radek07 2014-09-23 19:14
Zęby mam w miarę czyste i według stomatologów są w dobrym stanie. A co do dziąseł to stomatolodzy twierdzą, że również one są w dobrym stanie i nie ma w nich stanu zapalnego, ale według mnie coś jest na pewno z nimi nie tak. Są przekrwione, czuje w nich puls, kłucie i szczypanie. Cały problem zaczął się w momencie kiedy zacząłem mieć problemy z zatokami i jamą nosową i wystąpił wiele razy i zawsze znikał a tym razem nie zniknął i utrzymuję się już chyba z 5 miesięcy. Za każdym razem do zwalczenia tego według mnie stanu zapalnego wystarczyło zażywanie aspiryny itp; ale tym razem aspiryna nie pomaga i potrzebuję chyba czegoś silniejszego.
napisał/a: piotrosiama 2014-09-23 20:37
Piszesz, że w miarę czyste - czyli może być coś nie halo. Może zmień dentystę. Powinni skierować Cię do specjalisty chorób przyzębia tzn. do periodontologa.
napisał/a: radek07 2014-09-23 20:44
Wątpię, że którykolwiek skieruję mnie gdziekolwiek; byłem ostatnio u trzech dentystów i stwierdzili, że wszystko jest w porządku i nie ma powodów aby podjąć jakiekolwiek działania.
napisał/a: piotrosiama 2014-09-23 23:21
Korzystasz z usług lekarzy na NFZ czy chodzisz do prywatnych gabinetów ? Pytam bo dziwi mnie reakcja tych stomatologów.
napisał/a: radek07 2014-09-24 10:43
Chodzę prywatnie. Mnie też to dziwi.
napisał/a: klinacz 2014-09-24 16:57
Biorepair ma w swojej ofercie pastę do zębów, która skupia się również na zdrowiu dziąseł.

BioRepair Parodontgel.