Lek na odchudzanie

napisał/a: dj2 2007-12-06 21:59
słuchajcie mam takie pytanie,
jak mozecie przypuszczac jestem osobą z sporą nadwagą, waze jakieś 95 przy 177 cm
i niedawno byłem u lekarki bo złapała mie grypa, pogadałem z nią chwile i powiedziała ze pomoze mi zrzucic zbędnego fata, ale dopiero jak skoncze 18lat, to sie mam zgłosic nie wiem czem (czyli za około 1,5 miesiąca)

owa lekarka powiedziała mi ze sama ma syna o prawie takich samych parametrach co ja tylko ze już skonczył 18 lat, i że przepisała mu ten lek który bedzie chciała dać mi. co sie okazało jej syn od czerwca do wrzesnia schudnął 12 kg nic nie robiąc, poprostu ograniczając napoje,
i tu sie pojawiają moje pytania:
-czy to mozliwe zeby tak schudnąć nic nie robiąc
-czy mogą byc tego jakieś konsekfencje
-czy orjętujecie sie jaki to moze byc lek, wiecie poczytałbym troche o nim
z góry dziekuje za w miare sensowne odpowiedzi
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-07 13:51
Cudownych leków jest coraz więcej. Ok. 99% z nich to pic na wodę i nic więcej. Ale ja znam coś co mi pomogło zrzucić parę kilo. Nazywa się Thermo Speed Extreme firmy Olimp. Wpisz w googlr jak byś chciał się o nim dowiedzieć coś więcej.
napisał/a: dj2 2007-12-07 16:56
wiem co to thermo speed extreme, tak sie składa że akurat interesuje sie kulturystyką i znam całą game takich produktów i kilka razy mocniejszych, ale chodzi mi o coś takiego co tylko lekarz moze przepisać, no bo i niektóre suplementy w kulturystyce są od 18 lat, ale mozna je wszędzie dostać a tego podobno nie...
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-07 20:22
Tylko pytanie czy przy Twojej nadwadze potrzeba aż tak radykalnych środków? Ja jestem pewny że nie! Skoro znasz te specyfiki przetestowałeś je?
napisał/a: dj2 2007-12-08 14:45
osobiscie nie, ale czytałem całą masę opinii, jeden suplement który naprawde działa to granice 170 -200zł, w moim przypadku to raczej uwarunkowanie genetyczne, i chocbym nie jadł to i tak wyglądam jak wyglądam, no zobaczymy jak to bedzie, w styczniu ide na siłkę, w lutym potem do tej lekarki i moze to jakos bedzie
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-08 15:25
jeżeli jesteś grubokościsty to suplementy nic nie pomogą! A cena choćby TSE jest dużo niższa niż Ty podałeś, więc może warto spróbować!