leczenie egzemy olejem kukurydzianym

napisał/a: Święty 2006-06-22 12:04
choruję na egzemę. w ksiażce rosyjskiego prof. tombak. przeczytałem, że można ją leczyć popijając olej kukurydziny. czy ktoś sie zetknął z taką metoda leczenia i czy takie leczenei olejem kukurydzianym ma sens, czy jest to tylko taki pic na wodę:)
dziekuję za informacjęi pozdrawiam
napisał/a: jakoo 2006-07-01 10:10
Słyszałem o tym, że rzeżucha pomaga ale o kukurydzy nic a nic.
napisał/a: kasiunia242 2007-02-08 17:22
a moze jeszcze cos slyszeliscie?? prosze o wszelkie sposoby domowe nic juz mi nie pomaga oprocz sterydow a wiadomo ze z nimi lepiej nie przesadzac. ja znam sposob z maka ziemniaczana trzeba natrzec nia lapki i najlepiej tak posiedziec
napisał/a: masa81 2008-08-02 15:30
Choruje na egzeme od 14lat niestety bez jakichś większych rezultatów w leczeniu największe ogniska mam na dłoniach ale od około roku pojawiły sie w innych miejscach ciała ramion,okolice pachy brzuch. plecy jest to straszne przez ten czas od momentu diagnozy nikt nie potrafi mi pomóc.dostałem masc sterydową Bedicort G i od dłuższego czasu nia sie troche ratuje zeby jakos moc funkcjonowac.Jesli ktos ma jakies domowe sposoby to prosze pomózcie.Pozdrawiam
napisał/a: fragles2 2009-05-02 18:03
ja cierpie na egzeme 10 lat pomocne w egzemie jest len ziarna lnu gotuje az robi sie sluz mocze w tym rece polecam tez pc pomocny w egzemie jest olj z jojoba
napisał/a: ola15r 2010-09-16 00:23
od oleju lepszy jest dobry krem, np essential care, na biobeauty pl jest teraz w promocji