Laserowe leczenie przy zakażeniu wirusowym oka

napisał/a: Pochetino 2006-11-24 23:22
Czy ktos moze ma na ten temat jakies informacje?

1,5 Miesiaca zmagam sie wirusem oka,na poczatku leciala ropa bialko bylo cale czerwone przepisano mi wiele lekow troche pomoglo,ale dalej cholernie cierpie,czasami jest nawet dobrze a czasami oko daje mi dalej w kosc mam na oku zmiany takie krzaczki jak to zostalo powiedziane przez mojego okuliste ktory tylko przepisuje mi leki i kaze czekac ale jakos nie widze aby moja meka sie miala skonczyc.Ostatnio rozmawialem z innym lekarzem i mowil ze moze mi pomoc zabiegiem laserowym,troche sie tego boje i nie wiem tak naprawde czy to bedzie skuteczne dlatego prosilbym o jakies infromacje czy ktos leczyl ta chorobe czyli wirusowe zapalenie oka-rogówki laserowo,bo rogowka rowniez nie wyszla bez szwanku.W sumie jestem tak zdesperowany ze chyba zgodzil bym sie na wszystko byle tylko w koncu normalnie fukncjonowac bez uczucia piachu w oczach,bez codziennego strasznego lazwienia oka,czy swiatlowstretu ktory nie daje mi siedziec przed kompem czy telewizorem chyba ze zamkne te oko ale nie jest to za bardzo wygodne.

Bardzo prosze o jakakolwiek porade jesli ktos ma jakies doswiadczenie c zy pojecie w tej sprawie.Pozdrawiam