LASEROTERAPIA ZATOK

napisał/a: Sonya1 2007-12-16 11:07
Witam, czy laseroterapia będzie skuteczna przy przewlekłej zmianie w górnej zatoce sitowej i czy tak odległe usytuowanie oraz w pobliżu nerwu wzrokowego nie będzie przeciwwskazaniem do tego typu terapii? Jak skuteczne bywają tego typu zabiegi? Chcę spróbować laseroterapii ponieważ żadne leczenie inne nie skutkuje a operacji się obawiam. Dodam ,że objawem jest ból oczu i oczodołów. Pozdrawiam.
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-16 17:28
A mógłby ktoś napisać jak to wygląda i w jaki sposób pomaga? Statystycznie co 3 lata mam problemy z zatokami, a widzę, że jest jakiś nowy sposób leczenia!!!
napisał/a: Sonya1 2007-12-19 12:35
Peter! kiedyś coś wspominałeś o tej metodzie leczenia zatok a jak myślisz czy w moim przypadku bedzie skuteczna?
napisał/a: Peter 2007-12-19 13:21
Leczenie zatok laserem jest skuteczniejsze od dotychczasowych zabiegów lampą soluxową. Co do zatoki sitowej, to trzeba to skonsultować z lekarzem laryngologiem. Moim zdaniem wszystko zależy od aparatu, którym dysponuje ośrodek rehabilitacji.
napisał/a: aleksiejczyk 2008-01-02 18:41
Proszę o więcej informacji na temat takiego zabiegu,podobnie mam problemy z zatokami bóle,spływajaca wydzielina i dość już mam 3-4 razy w roku leczenia antybiotykami,gdzie można wykonać taki zabieg?