Ładny uśmiech

napisał/a: susa 2007-08-24 13:47
Poradźcie proszę, jak sprawić, aby zęby nabrały ładniejszego, białego koloru w niedługim czasie? Mam za miesiąc zjazd swojej klasy maturalnej i trochę bym się chciała "odskrobać" Odchudzam się już od dwóch miesięcy, ale te zęby mnie trochę załamują.
napisał/a: Meszek 2007-08-25 19:05
Są zdaje się takie paski, które nakłada się na zęby i naświetla przez pewien czas. Osobiście jednak proponowałbym udać się z tym do gabinetu stomatologicznego i tam popytać o więcej informacji. Zawsze można się zapisać na zabieg wybielania zębów.


Pozdrawiam
--- Jakub Bartosik ---
napisał/a: klapouszek2 2007-08-26 16:35
Skuteczne są paski wybielające Blend-a-med Whitestrips. Jednak nie są zalecane przy niewyleczonych, wrażliwych zębach czy dziąsłach. Cena też nie najniższa ale efekt porażający
napisał/a: waterfall 2008-08-14 20:06
znam trochę domowych metod, ponoć skutecznych:
* skórka cytryny - pocierać zęby białą stroną skórki codziennie ( pocierałam przez jakiś czas, chyba ze dwa tyg, małą poprawę zauważyłam, ale ostatecznie nie byłam zadowolona i mi się nie chciało dłużej w to bawić :P )
* soda oczyszczona - zwykłą sodę z kuchni dodać na pastę i myć zęby ( to próbowała moja koleżanka, pomogło trochę)
* węgiel w tabletkach - można go kupić w aptece. tabletkę na szczoteczkę i myć - nie przejmować się ciemnym kolorem ;) (tego nie wypróbowałam)

te sposoby jednak nie najlepiej wpływają na szkliwo i nie są zbyt zdrowie :|

NAJLEPSZYM i NAJSZYBSZYM sposobem jest ponoć pasta dla palaczy :) ja osobiście nie palę, ale przymierzam się, aby wypróbować ten sposób. ta pasta usuwa przebarwienia nie tylko od papierosów, ale usuwa też dokładnie przebarwienia powstałe w skutek picia kawy, herbaty, coli, itd.


a na wybielanie u lekarza, czy paski, itp. szkoda mi kasy ;)
napisał/a: Wenus7 2008-08-22 20:33
witam,
najlepiej chyba zacząć od najważniejszego - oczywiście zaraz po wyleczeniu ewent. ubytków- czyli od usuwania kamienia.
Uwierzcie mi, że wielu z Was już sam ten zabieg bardzo rozjaśni twarz w okolicy zębów)) I do tego pozbywacie się kamienia i płytki nazębej, które są przyczyną wileu schorzeń zarówno zębów jak i dziaseł. Same zalety.
Ja osobiście funduję sobie taką przyjemność (brrr, to oczywiście zart z tą przyjemnością) 2 razy w roku i od czasu do czasu używam pasty wybielającej dla podtrzymania efektu. Szkoda mi mojego szkliwa na zbyt agresywne wybielanie.
Większość z nas niestety cierpi na nadwrażliwość zębów, ma odsłonięte szyjki, a działanie past wybielających polega gł. na ścieraniu szkliwa. Paski Blend a Med - masakra. Trzeba mieć naprawdę zdrowe zęby żeby móc tego używać. Ale jednorazowo.... Można spróbować

Pozdrawiam
napisał/a: ladyjane.80 2008-12-10 23:11
czemu ludzie nie dbaja o siebie poki nie maja jakiegos spotkania czy czegos w tym rodzaju przeciez to zenada