Kujący ból w górnej części brzucha

napisał/a: KAROL28 2015-09-25 00:48
Witam

Odczuwam dość silny ból szczególnie podczas leżenia w górnej części brzucha na środku, ból wchodzi pod klatkę piersiową, ból jest stały i kujący, zauważyłem również dość obfitą krew w kale. Bul mam od 3 dni, proszę o sugestie co to może być i co mam robić.
napisał/a: mójbrzuch 2015-09-25 07:37
KAROL28 napisal(a):Witam

Odczuwam dość silny ból szczególnie podczas leżenia w górnej części brzucha na środku, ból wchodzi pod klatkę piersiową, ból jest stały i kujący, zauważyłem również dość obfitą krew w kale. Bul mam od 3 dni, proszę o sugestie co to może być i co mam robić.


Jak najszybciej do lekarza rodzinnego po skierowanie na badania i skierowanie do gastrologa.
napisał/a: KAROL28 2015-09-25 13:33
Ok zrobię to jak najszybciej, a mógłbyć przypuszczalnie powiedzieć co to może być?
napisał/a: Durum 2015-09-25 22:23
Jeśli krew jest koloru ciemnego,może wskazywać na problemy z żołądkiem,przewodem pokarmowym czy XII-cą a jeśli jasna,z jelitem grubym.
Z opisu wnioskuję że problem jest nadżerkami
napisał/a: Iga_em 2015-10-16 22:50
To wskazuje na krwawienie z przewodu pokarmowego, przyczyną mogą być nadżerki albo choroba wrzodowa. Oczywiście powinieneś wybrać się do lekarza, ale państwowych przychodni nie polecam. Ogólnopolskie Centrum Medyczne ma świetnych specjalistów i pełną ofertę badań, więc może tam? Placówki są w różnych miastach. Ja leczyłem w OCM zespół jelita drażliwego, teraz już nic mi nie dokucza. Zapisać się możesz bez skierowania.