Ktoś z was ćwiczy ?

napisał/a: k_jaruga89 2016-03-23 14:24
Ja chodzę na spinning, zresztą też w Łodzi :) Zajęcia są super. 55 minut intensywnego pedałowania może zmęczyć, ale to bardzo przyjemne zmęczenie. O crossfit też słyszałam i muszę spróbować.
napisał/a: AnnaMi38 2016-05-06 12:41
kiedys chodzilam na fitness ale zmiana pracy sprawila ze nie posiadam teraz na to czasu.
napisał/a: surname 2016-08-08 14:12
Ja się muszę w końcu za siebie wziąć. ;) Bo to już jest jakaś masakra!
martha_22
napisał/a: martha_22 2016-10-27 11:51
Faktycznie najtrudniej jest się zmobilizować, potem już jakoś się wkręcimy. Sama dość długo przymierzałam się do intensywnych treningów, ale ostatecznie się udało i już od kilku miesięcy udaje mi się zachować regularność. Co więcej trzymam się diety i stosuję immuno colostrum od ponad miesiąca, dzięki czemu mam mnóstwo energii i jestem mocno zmotywowana do ćwiczeń. Z resztą zawiera on ogromną ilość witamin i minerałów, przez co dużo lepiej się też czuję.
napisał/a: drozka 2016-10-27 13:46
Ja uważam że zamiast na crossfit lepiej po prostu chodzić zwyczajnie na siłownie. To te same ćwiczenia, więc poco przepłacać :p
wandeczkaa
napisał/a: wandeczkaa 2016-11-09 11:20
ja zaczełam biegać (najlepszą pogodę sobie do tego wybrałam, nie ma co :D) ale po takim wysiłku zauważyłam, że mam więcej energii to życia i każdą sprawę mogę załatwić w trybie natychmiastowym. Gorzej jest jak leje deszcz, wtedy staram się robić chociaż brzuszki w domowym zaciszu :)
napisał/a: zastrzyk1 2017-02-07 13:36
ulakapik napisal(a):ja zaczełam biegać (najlepszą pogodę sobie do tego wybrałam, nie ma co :D) ale po takim wysiłku zauważyłam, że mam więcej energii to życia i każdą sprawę mogę załatwić w trybie natychmiastowym. Gorzej jest jak leje deszcz, wtedy staram się robić chociaż brzuszki w domowym zaciszu :)


To tak jak bym siebie widział ;]