Kto podpowie gdzie wziąć telefon na abonament?

napisał/a: gabriello77 2015-10-15 11:34
Hej, pomóżcie wybrać telefon na abonament :D Wiadomka im taniej za więcej usług tym lepiej :D Tylko tyle tego teraz, że głupieję i sam nie wiem kto właściwie ma sensowniejszą ofertę
napisał/a: gabriello77 2015-11-02 16:58
Nikt nie chce pomóc?
napisał/a: klinacz 2015-11-02 17:29
Ja polecam Play, tyle, że telefon + abonament to wychodzi 60 zł za nielimitowaną opcję.
W Orange za podobną opcję jest niby 50 zł, ale z tego co widzę to jeden lub dwa marne jedyne telefony do wyboru.
Chyba, że telefonicznie lub w salonie, zaoferowaliby coś lepszego, w co wątpię.

W innych sieciach w kwocie 50 zł, jest już tylko gorzej.
napisał/a: clou 2015-11-12 06:41
Napisz ile chcesz wydać , jaki telefon chcesz otrzymać , ile smsów, minut , internetu itd :) Tak to Ci nikt raczej za wiele nie powie. Jeden powie że ma na firmę i jest ekstra bo ma wypaśnego Iphone i abonament za 200 zł- i to jest dla niego tanio, a drugi że ma Lumie i abonament za 30.

Sprecyzuj.
napisał/a: gabriello77 2015-11-12 06:44
No właśnie do końca nie wiem. To bd zależeć od tego co mi zaoferują. Myślę że chcę abonament do 45 złotych maks. Najwięcej wysyłam sms. Także takie mam "wymagania".
napisał/a: kimono34 2015-11-12 06:50
Ja polecam Ci zajrzeć na komorkomat.pl .Tam wklepujesz sobie co chcesz- ile abonament ma wynosić, ile minut, z telefonem czy bez i inne takie. Wyszukiwarka Ci sama posortuje wyniki i tam szperaj. Na stronach operatorów jest taki bałagan że się wkurzyć można. Tanio też jest jak zadzwonisz na infolinię, ale z tym to też sporo zachodu, jakbyś miał na każdą sieć zadzwonić - jeszcze pod warunkiem że się dodzwonisz ;D
napisał/a: clou 2015-11-12 07:28
Niedługo to już wszystko zautomatyzują i ludzie potrzebni nie będą ;p Chociaż przynajmniej wyszukiwarka jest zawsze miła, a nie to co Ci konsultanci wiecznie obrażeni na swój los.
napisał/a: clou 2015-12-16 13:01
Ja wziąłem zresztą za pośrednictwem komórkomatu rebullmobile z samsungiem s5 :) A Ty Gabriello jak tam ?