Książki

napisał/a: ewka35 2013-03-11 18:45
Witam wszystkich serdecznie:)
Lubię czytać książki więc ciekawa jestem Waszych propozycji.
napisał/a: ewka35 2013-03-11 18:52
Obecnie na topie jest książka pt."50 twarzy Greya",opinie na jej temat są bardzo podzielone...........ciekawe jakie są Wasze(?):)))

Ja czytam teraz książkę pt."Jak umieramy" i dzisiaj zaczęłam czytać"Prawdziwego gangstera"(Jon Roberts i Evan Wright).
Ta druga zapowiada się świetnie,to prawdziwa historia kokainowego potentata z USA.

Chciałam jeszcze polecić książkę pt."Pokochałam psychopatę"(Barbara Bentley),też na faktach i moim zdaniem ciekawa:)
napisał/a: wikam2 2013-03-11 20:09
ewka35 napisal(a):Obecnie na topie jest książka pt."50 twarzy Greya",opinie na jej temat są bardzo podzielone...........ciekawe jakie są Wasze(?):)))


Ja jednak zrezygnuję z kupna, jakoś opinie nie specjalnie mnie pociągają :P


ewka35 napisal(a):Chciałam jeszcze polecić książkę pt."Pokochałam psychopatę"(Barbara Bentley),też na faktach i moim zdaniem ciekawa:)


Przeczytałam jej opis i ... kupiłam przed chwilą na allegro za 10zł :))) Idąc za ciosem wzięłam jeszcze :
"Ocal mnie od złego", "Ciężar milczenia", "Nikt nie chciał słuchać", "Dziecko ulicy", "Tajemniczy opiekun"

Tydzień nie włączę tv ;))))
napisał/a: ewka35 2013-03-11 20:27
Właśnie Kama myślałam o Tobie kiedy wpadła mi w ręce ta książka dzisiaj(mam na myśli "Pokochałam psychopatę"oczywiście).
Myślę że może Ci się spodobać ponieważ to tak jakoś w kierunku Gerritsen tylko na faktach..............na prawdę fajna:)
Ja teraz czytam z zaciekawieniem tego Gangstera,kurcze po prostu wierzyć się nie chce jak w Ameryce można z mafiozy awansować........... na bohatera:/
A Greya kupiłam wszystkie trzy części i jakoś nie ciągnie mnie do tej książki:)
napisał/a: Andzrej 2013-03-11 21:56
Książka raczej dla mężczyzn, "Wojna o pieniądz. Prawdziwe źródła kryzysów finansowych", ciekawe fakty historyczne nie znane ze szkolnych lektur.
W antykwariacie znalazłem "Tajniki ludzkiego umysłu w pytaniach i odpowiedziach". Warto odwiedzać antykwariaty dużo tanich książek do wyboru.
napisał/a: Scüty 2013-03-12 10:22
Ja zamowiłem sobie "Pozdrówcie Góry Świętokrzyskie" Cezarego Chlebowskiego. Moja tematyka wiec juz tylko czekam
napisał/a: ewka35 2013-03-12 10:52
Scuty ja rzadko czytam książki o tematyce wojennej ale moja mama takie pochłania.
Teraz czyta "Polskie piekiełko".

Jak ktoś lubi książki na faktach i ma silne nerwy to polecam bardzo książkę którą czytam(Prawdziwy gangster),oraz "Gomorra"(Roberto Saviano).Jestem pewna że ta druga nie jednego zaskoczy.
Czytałam też "Pisarz który nienawidził kobiet"(John Leake),też na faktach i też dla ludzi o mocnych nerwach.
napisał/a: ~Anonymous 2013-03-13 10:53
ewka35 napisal(a):Obecnie na topie jest książka pt."50 twarzy Greya",opinie na jej temat są bardzo podzielone...........ciekawe jakie są Wasze(?):)))

dlaczego podzielone? ja słyszę (oczywiście od osób, które przeczytały) same pozytywne opinie.....

Ja przeczytałam jak dotąd 10 rozdziałów cz.1 i co mogę powiedzieć...książka bardzo wciąga, jest lekko i przyjemnie napisana- nie mówię tutaj o tematyce..... bo ona faktycznie może się nie podobać i niektóre osoby mogą być oburzone niektórymi opisami scen.
Ale ogólnie myślę, że warto przeczytać tym bardziej, że temat dotyczy wcale nie jakiegoś wymyślonego świata....
uważam ,że warto. Jak przeczytam całą to opiszę coś więcej :)

ja kupiłam w empiku za 29 zł więc nie wydałam majątku i nie żałuję nawet jakby miała mi się nie spodobać.
napisał/a: ewka35 2013-03-13 11:16
Jetta napisal(a):
dlaczego podzielone? ja słyszę (oczywiście od osób, które przeczytały) same pozytywne opinie.....

To raczej normalne że książka(bez znaczenia jaka) jednym się podoba a innym nie...każdy lubi co innego:)
W przypadku Greya większa część czytelnika sięgnęła po tę książkę ze względu na erotykę.........a i ona tutaj nie dla każdego:)
Znam osoby które ogólnie nie przepadają za książkami ale na tą właśnie..........wydali kasę:))))))
Ja na razie czytam dwie inne ale na pewno za dwa-trzy dni też będę czytała Greya:)))
napisał/a: ~Anonymous 2013-03-13 13:32
ewka35 napisal(a):
Jetta napisal(a):
dlaczego podzielone? ja słyszę (oczywiście od osób, które przeczytały) same pozytywne opinie.....

To raczej normalne że książka(bez znaczenia jaka) jednym się podoba a innym nie...każdy lubi co innego:)
W przypadku Greya większa część czytelnika sięgnęła po tę książkę ze względu na erotykę.........a i ona tutaj nie dla każdego:)
Znam osoby które ogólnie nie przepadają za książkami ale na tą właśnie..........wydali kasę:))))))
Ja na razie czytam dwie inne ale na pewno za dwa-trzy dni też będę czytała Greya:)))

tzn Ewa bardziej mi chodziło o złe opinie jakie słyszałaś na temat tej książki... nie o to,że każdy lubi co innego :)
bo np. ja na temat tej książki nie znam ani jednej złej opinii. Chciałam po prostu się dowiedzieć co sądzą ludzie, którzy czytali, a daję złe opinie- co dokładnie im się nie podoba..styl? tematyka? czy ogólnie wszystko... ? o to mi chodziło..
napisał/a: ewka35 2013-03-13 16:01
Aniu słyszałam np. że książka jest prosta,nudna i opisy seksu też nie powalają.

Ja czytałam tylko streszczenia w necie więc nie mogę za bardzo się wypowiadać.
Muszę jednak przyznać że mając książkę w domu zabrałam się za czytanie innej............chyba właśnie przez opinię(tę negatywną),moich sąsiadek:)))))))
A może po prostu ta którą czytam bardziej mnie do siebie przyciągała:))))))
Jak zacznę czytać Greya to powiem i ja co o niej myślę:)
napisał/a: ~Anonymous 2013-03-13 16:08
ewka35 napisal(a):Aniu słyszałam np. że książka jest prosta,nudna i opisy seksu też nie powalają.

Ja czytałam tylko streszczenia w necie więc nie mogę za bardzo się wypowiadać.
Muszę jednak przyznać że mając książkę w domu zabrałam się za czytanie innej............chyba właśnie przez opinię(tę negatywną),moich sąsiadek:)))))))
A może po prostu ta którą czytam bardziej mnie do siebie przyciągała:))))))
Jak zacznę czytać Greya to powiem i ja co o niej myślę:)

bynajmniej ja z czystym sumieniem polecam :))))