Książki

napisał/a: Andzrej 2015-08-24 22:31
Czytam książki napisane przez autorów ktorzy z autopsji znają to co piszą i poruszają naszą współczesną historię.
Albin Siwak w swoich książkach pt "Bez strachu" opisuje zakazane przez współczesną propagandę tematy na temat polityki i celów jakim ona. Aż dziw że żaden z tzw. polityków nie wytoczył mu sprawy. "Bez strachu" powinien przeczytać każdy, kto dostrzega zakłamanie w tzw. publicznych mediach.
200 zł kosztowały mnie 3 tomy.
Wcześniej czytałem "MSZ polski czy antypolski" książka napisana przez naszego ambasadora pana Krzysztofa Balińskiego.
Książki udostępniam znajomym, którzy też się interesują naszą współczesną nie zafałszowaną historią.
napisał/a: dr_house 2015-10-13 14:35
ja tam lubię kryminały i zagadki detektywistyczne
napisał/a: Konstans 2015-10-13 16:12
dr_house napisal(a):ja tam lubię kryminały i zagadki detektywistyczne


ja również ;)
napisał/a: wikam2 2015-10-13 19:26
dr_house napisal(a):ja tam lubię kryminały i zagadki detektywistyczne


Polecisz jakiś? :)
Ja właśnie kryminał....oglądam, nie czytam :)
napisał/a: sonka18 2015-11-30 14:58
Ja też uwielbiam czytać kryminały :)
napisał/a: tom1981 2015-12-10 22:48
Ostatnio niestety tylko poradniki dla młodych rodziców.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2015-12-20 14:48
Czytałem ostatnio "sztukę matactwa"
Bardzo dobra książka teraz rozumiem co miał na myśli Mike Tyson kiedy mówił "Byłem mistrzem matactwa walki wygrywałem jeszcze przed wyjściem na ring"
Ciekawe też były przykłady jak ludzie pozornie najbliżsi okazywali się pozerami, największymi dwulicowymi wrogami.
Jak pieniądz ma wpływ na ludzi itp.
Jednak jak nie najlepsza książka jaką w życiu czytałem :)
napisał/a: optymistka58 2016-01-12 10:17
Ja ostatnio dostałam książkę Dziennik o-błędnik, mówiąca o dylematach życiowych bohaterki. Książka jest kierowana dla kobiet, ale uważam, że panowie też powinni po nią sięgnąć. Sporo by sie dowiedzieli o swoich partnerkach i coś nie coś wreszcie zrozumieli.
napisał/a: Daryl67 2016-01-17 00:18
czytal ktos moze Sztuke wojny Sun Tzu? bardzo zyciowa ksiazka polecam :)
napisał/a: tykatka 2016-01-19 12:08
Moja babcia uwielbia czytać książki, przynajmniej ma na to czas
Ale w tym roku na dzień babci planuje jej kupić taki ciśnieniomierz senior sanity- to będzie praktyczniejszy prezent!
Co o nim sądzicie?
napisał/a: KrystynaM 2016-02-02 10:40
Mnie zaciekawił Notboo T. Lipko ale od lata nie mam czasu go przeczytać. Ostatnio czytłam "Córka Islamu" - szału nie było, ale przynajmniej miałam zajęcie w bezsenną noc ;)
napisał/a: mariolan11_ 2016-02-13 20:06
Bardzo polecam dzieła ponadczasowe: "Źródło" - Ayn Rand (kocham!!!!) oraz "Atlas Zbuntowany" - Ayn Rand (jest także film (3 częściowy). Wspaniałe, wybitne, ponadczasowe - dla wymagających czytelników z zapasem czasu, bo to opasłe tomiska, ale warto!!!