Krzywy penis

napisał/a: zimao120 2013-10-08 09:55
Witam, 3 lata temu miałem zabieg prostowania penisa, wszystko przebiegło dobrze lecz po paru miesiącach skrzywienie w pewnym stopniu wróciło. Nigdy nie miałem dziewczyny i nie wiem czy skrzywienie jest na tyle duże, że może uniemożliwiać stosunek i czy bd musiał kolejny raz przez te "piekło" przechodzić. Czy mogę prosić o poradę jak i mężczyzn i kobiet? Jeżeli bd taka potrzeba to proszę napisać to wrzucę zdjęcie.
napisał/a: ~Anonymous 2013-10-08 13:53
A czy byla przez ten czas wizyta kontrolna?Jesli nie jest ona wskazana jesli sa wykonywane roznego rodzaju zabiegi
napisał/a: zimao120 2013-10-08 22:30
Tak miałem już wizytę kontrolą i moj lekarz powiedział mi, że skrzywienie może powrócić i jeżeli bd chciał znów skorygować skrzywienie bd musiał przejść kolejny zabieg. Tylko po pierwsze boję się kolejny raz przez przechodzić a po drugie nie wiem czy moje skrzywienie jest na tyle duże by mi uniemożliwiało stosunek ale boję się reakcji dziewczyny, że mnie wysmieje albo nie bd chciała że mną współżyć :/
napisał/a: ~Anonymous 2013-10-09 14:05
Jesli masz stala partnerke porozmawiaj z nia o swoim "problemie" bo mam rozumiec ze penis wykrzywia sie jak" banan" w dol? tak?musisz wyprobowac czy taki nazwijmy to "defekt" nie bedzie utrudnial Ci kontakty seksulane i nie bedziesz odczuwal dyskomfortu w postaci boli....
Bo wiesz czasami niektorzy mezczyzni tak maja i jesli faktycznie nie utrudnia to stosunkow z partnerka to juz ich taka "uroda" jedynie decyduja sie na zabiegi w celach kosmetycznych