Krzywe nogi poradźcie coś...

napisał/a: gosiulka15 2007-02-12 15:36
Mam krzywe niezgrabne nogi czy sa jakies cwiczenia , które by sprawiły ze beda one zgraBniejsze???????? a jednoczesnie sa one takie nalane
napisał/a: ilbi 2007-11-20 18:27
wszystko zależy od tego jaka to wada koślawość czy szpotawość.i ile masz lat ,jaka wagę . Ale tak naprawde malo kto ma idealne nogi . Wystaarczy popatrzeć na ulicy. Niektore naprawde nie powinny być eksponowane ale ich właścicielkom jakoś to nie przeszkadza. Więc może ty tez tak sie tym nie przejmuj zwłaszcza że obecna moda pozwala wyeksponować co ładne a schować to czego nie chcemy pokazać. Ważne żeby nogi były zdrowe, bez pajączkow i żylaków .
napisał/a: Elza16 2010-06-14 15:05
a jesli mam 17 lat to mozliwe ze wyglad moich nog sie poprawi przy szpotawosci ?
napisał/a: sofja 2010-07-08 17:57
ja urodziłam się z krzywymi nogami. kiedy jeszcze byłam w wieku dorastania chodziłam na zajęcia korekcyjne - bardzo mi pomogły :) niestety od jakichś dwóch lat przestałam chodzić, a moje nogi z powrotem zaczynają się wykrzywiać. Dzięki Bogu nie jest to tak bardzo zauważalne :) PS: mam 16 lat i chyba już nie rosnę, więc nie wiem jak to by było teraz z zajęciami korekcyjnymi. Może spróbuję jeszcze raz :)
napisał/a: Elza16 2010-07-12 10:34
sofia
a Twoje krzywe nogi wiadomo zjakiego powodu ? i jaka jest nazwa ?
np tak jak u mnie szpotawosc
napisał/a: sofja 2010-07-31 15:59
Elza16 napisal(a):sofia
a Twoje krzywe nogi wiadomo zjakiego powodu ? i jaka jest nazwa ?
np tak jak u mnie szpotawosc





zwichnięte biodra miałam.
napisał/a: Elza16 2010-07-31 18:13
ciekawe czy w wieku 16 lat mozna cos jeszcze na to [oradzic mi moj lekarz poradzil bym jedzila duzo rowerem i plywala
napisał/a: emila_b13 2011-03-10 20:52
Mam 28 lat i krzywe nogi. Szpatowe chyba....czy waszym zdaniem są bardzo krzywe. Z tą lewą coś jest nie tak...Znacie jakieś ćwiczenia. Pragnę założyć sukienkę chociaż raz w życiu !!!
Ale się wstydzę ....Ktoś pomyśli że taka stara a ma kompleksy. Tak zgodzę się z nim...
To moje foto ...;(
napisał/a: Baska197 2011-03-13 12:21
Nie wiem, czy może ja coś nie tak widzę, ale wydaje mi się, że masz ładne nogi. Moja siostra ma podobne, nosi krótkie spódniczki, a faceci za nią szaleją. Może spróbuj tak samo i sprawdź doświadczalnie na sobie.
napisał/a: mor_elka 2011-03-14 16:38
Nie przejmuj sie tak, masz niezle nogi, szczuple przede wszystkim. Nos spodniczki i sukienki i sie nie przejmuj, nie musza byc proste jak pod linijke, nie naturalnie by wygladaly:)
napisał/a: Sylwucha 2011-03-21 22:29
emila_b13 napisal(a):Mam 28 lat i krzywe nogi. Szpatowe chyba....czy waszym zdaniem są bardzo krzywe. Z tą lewą coś jest nie tak...Znacie jakieś ćwiczenia. Pragnę założyć sukienkę chociaż raz w życiu !!!
Ale się wstydzę ....Ktoś pomyśli że taka stara a ma kompleksy. Tak zgodzę się z nim...
To moje foto ...;(


Ja mam podobny problem, z tym, że moje nogi są dużo bardziej krzywe. Kiedyś bardzo się tym stresowałam, ale zauważyłam że jak mam wysokie obcasy, albo koturny to moje krzywe nogi wyglądają na dużo prostsze. Kiedyś nie nawiedziłam wysokich butów, dopóki nie kupiłam pierwszej wygodnej pary na 6 cm słupku, nie żadnej szpilce i dzięki temu kupuje teraz tylko takie. Nosze spódniczki, krótkie spodenki i w ogóle nie myślę o moich nogach, niektóre kobiety mają dużo gorsze a w ogóle się tym nie przejmują, wykoślawiają makabrycznie buty i nadal chodzą w mini.
napisał/a: emila_b13 2011-03-23 12:40
Znalazłam ćwiczenia na szpotawe kolana ale mogą pomóc tylko do jakiegoś wieku. Do 20 chyba....LINK http://www.sfd.pl/KOLANA_KO%C5%9BLAWE,_KOLANA_SZPOTAWE__Jak_sobie_z_tym_radzic.-t306705.html
Moje są koślawe ale jak chodzę to widać dopiero...