krzywa przegroda-dysklasyfikacją?

napisał/a: cerry1 2009-05-07 11:54
witam,mój 11 letni syn zaczął trenować grę w piłkę.kiedy poszliśmy zrobić badania sportowe,pani doktor powiedziała ze dziecko ma lekko skrzywioną przegrodę.nie odczuwa on żadnych innych dolegliwości w zwiazku z tym.ale najgorsze to powiedziała że jest to dysklasyfikacja do uprawiania sportu,nawet po operacji!! co prawda dała zgodę ,ale powiedziała ze tylko dlatego ze jest maly,ale szans na wyczynowego sportowca nie ma!!!dzieciak jest załamany,mnie z jego powodu też smutno,az tu przed chwilą przeczytałam ze Otylia Jedrzejczak bedzie miala operacje przegrody dopiero teraz bo już jej mocno przeszkadza.czyli do tej sport mogła uprawiać.Błagam o pomoc,jak to jest ?czy to rzeczywiście może dysklasyfikować,czy jednak jest nadzieja?
napisał/a: cerry1 2009-05-12 10:28
Prosze o odpowiedz!
napisał/a: sitak23 2009-05-13 01:47
powiem krutko ludzie z astmo uprawiaja sport , a tymbardziej z lekko krzywo przegroda nosa , to co ta pani mówi to jest 1 wielke nieporozumienie , zgodze sie ze z wiekem moze ona przeskadzac ale , przegrode mozna sprostowac , zapytaj sie tej pani czy dzieci o kolorze rudych włosach tez nie moga uprawiac sportu ba sa rude xD