Krzywa cukrowa - reakcja organizmu po spożyciu glukozy

napisał/a: bakelolo 2016-01-14 17:38
Witajcie,
Widzę, że wiele osób tutaj przechodziło badanie krwi związane z krzywą cukrowa i/lub insulinową.
W związku z czym mam pytanie, czy może czyiś organizm zareagował tak samo na podanie glukozy jak mów i czy można ewentualnie coś z tego wywnikskować?
Wyniki niestety mam dopiero za tydzień a jestem bardzo niecierpliwym człowiekiem zwłaszcza, że od prawie dwóch lat nikt nie potrafi mnie zdiagnozować a moje życie to tragedia.
Mianowicie, o tyle o ile w recepcji przychodni powiadomiono mnie, że po spożyciu glukozy można mieć mdłości z towarzyszącym i wymiotami ale nie spodziewałam się, że moge zareagować w ten sposób:
Po spożyciu roztworu prawie zemdlałam, zrobiło mi sie strasznie słabo, do tego miałam uderzenia gorąca w klatce piersiowej, dosłownie co 15 minut chodziłam do toalety, żeby oddac mocz. Po około pół godziny zrobiłam się mega senna i gdyby nie fakt, że po zamknięciu oczu strasznie kręciło mi się głowie, to bym po prostu tam padła. Po dwóch godzinach, po powrocie do domu zemdlałam (pomimo tego, że zjadłam śniadanie i mocno się nawadniałam). Do tej pory strasznie boli mnie głowa (w okolicy potylicy) i nawet tabletki nie pomagają.

Czy z takiej reakcji na glukozę można coś wywnioskować?
Na badania skierowano mnie ze względu na prawie wszystkie objawy cukrzycy.