KRZTUSIEC CZY KTOŚ SIĘ WYLECZYŁ?

napisał/a: noil1 2013-12-26 17:52
Dobry wieczór,
Chciałam prosić o podzielenie się Waszymi doświadczeniami w kwestii leczenia krztuśca - czy komuś udało się pozbyć objawów i obniżyć p/ciała?

Nasza historia jest bardzo podobna do wielu innych - najpierw błędna diagnoza, kilka lat w kierunku alergii wziewnej, potem kilka miesięcy bezsensownego leczenia lekami p/alergicznymi. Wobec braku jakiejkolwiek poprawy, nadal drążyłam temat braku poprawy w objawach, które później okazały się objawami w 100% pasującymi do krztuśca. bardzo wysokie miano p/cial igA i IgG, Sanepid, leczenie całej rodziny. Syn przyjmował Klacid i potem dod.Rovamicine. Było to rok temu, objawy niestety nadal się utrzymują - są troszkę mniejsze- ale nie mniej jednak są. Pokasływanie nadal..... hmmmm..... do tego nadal ma wysokie p/ciała>igA-79(dodatni od 40), IgG - 159 (dodatni od 50).Lekarz mówi, żeby się nie przejmować, najważniejsze że spadają ( zaczynaliśmy od ponad 200).

Dodatkowo miał podwyższony wynik Mycoplasma pne w Igg - ale tu udało mi się go zbić leczeniem ziołami. Krztusiec niestety nie odpuszcza.

Bardzo proszę o informacje jak to było u was..... każda informacja będzie dla mnie cenna......
pozdrawiam
Noil1