krwotoczne miesiączki

napisał/a: anku31 2006-11-02 15:51
Moja mama kilka lat temu miała operację. Miała usuniętą macicę i jajniki, ponieważ przy przekwitaniu miała krwotoczne miesiączki (jakos ta choroba sie nazywa ale nie pamietam jak). W kazdym razie, po tej operacji non stop ma problemy z pęcherzem. Mowi, że czuje jak piecze ją ujscie cewki moczowej. Była u internisty, 2 ginekologów, 2 urologów. Kazdy leczy ją antybiotykiem, ktory pomaga na tydz. Pije zioła, bierze witaminy. Jeden urolog juz dał jej nadzieje, ale przy nastepnej wizycie zasugerował że moze poleczyc ją prywatnie za 100zł wizyta. Juz nie chodzi o kase, ale skoro on tak postepuje, to dla mnie to nie lekarz a dupa psia.. Sorry ale jestem zła . Mama jest juz załamana, zapisała sie na koleją wizytę u gin. A mi jej żal, nie wiem jak jej pomóc, bo placze czasem i mowi że zyc jej sie odechciewa, a nikt jej nie pomaga ani nic. A trwa to juz ze 4 lata (latem mniej a jak zimniej jest to ono stop).

Błagam pomózcie, jesli macie namiary na dobrego lekarza to dajcie


jestem spod Wawy
napisał/a: plb1985 2006-11-02 16:14
trzeba zrobić badanie ogólne moczu oraz posiew... czy mama miała kiedykolwiek kamice nerkową? oraz potrzebne są też informacje o tym, jakie leki przyjmowała na tę dolegliwość i z jaką skutecznością
są też leki, które przyjmuje się zapobiegawczo jak urenil czy ziołowy nefrobon
napisał/a: anku31 2006-11-02 17:16
wszystkie wyniki wychodzą w miare dobre. Lekarze mówią że nie ma w nich nic niepokojącego. Co do leków, to było juz ich mnóstwo- od antybiotyków na układ moczowy po zioła, leki ziolowe. Ziola nie pomagają a po antybiotykach jest dobrze przez tydz- potem sytuacja wraca
napisał/a: plb1985 2006-11-02 23:55
hmm, w miarę dobrze? posiew się robi, aby zidentyfikować bakterie i zastosować odpowiedni na nie antybiotyk... co do nawrotów to niektórzy lekarze zalecają stosowanie np. furaginu jako lek zapobiegawczy